Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2274
  • 5499
  • 22

Pogaduchy

@bluesmanniak 

Ja nie z Podlasia jest, ale ta słoninka to podobna do mych boczków Emotikon: Język Dziś preferuję bigos na winie :cathappy: A co mi tam mniam, mniam Emotikon: Mrugający

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniaknapisał(-a)
No co Pan!? Ja nie z Podlasia, ja z Warmii i u nas normalnie - wczoraj zjadłem 3 pączki a dzisiaj rano do kawy zakąsiłem jeszcze jednym :catvery-happy:

@bluesmanniak , jaki pan? Coś mi świta, że masz "sztamę" z @Piotrekk85 ...znaczy się ziomale Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 1030
  • 1509
  • 7

Pogaduchy

No ziomale, ale z Warmii! :cathappy:

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 377
  • 748
  • 6

Pogaduchy

Nie ogarniam już tematu, pogubiłem się, koty, psy, króliki ;p Fajnie macie w tym wątku :cathappy: 

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 3974
  • 6488
  • 140

Pogaduchy

teraz powinny się pojawić posty po poście :catwink:

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62 , właśnie zaraz idę przesiewać popiół do posypania głowy Emotikon: Mrugający Mówisz, że od jutra zaczniemy postami pościć?

Highlighted

Poziom 35, Ekspert
  • 3947
  • 5975
  • 127

Pogaduchy

@nikodem_dyzma  porzucę psy i może eSIM do Pogaduch wrzucę :catwink:eSim.jpg

Jakby kogoś to zainteresowało, eSIM to przyszłość nie tak odległa, ciekawe kiedy zagości u nas :catwink:

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 377
  • 748
  • 6

Pogaduchy

@irek6311 oki. Dla mnie e-sim to rewelacja. W USA większosć operatorów korzysta z tej technologii. Dla mnie to wygoda, większe bezpieczeństwo.

Highlighted

Poziom 35, Ekspert
  • 3947
  • 5975
  • 127

Pogaduchy

@nikodem_dyzma  ja czekam kiedy to do prepaid dają, telefon bym sobie załatwił od ręki, może i zegarek do pary na eSIM :catwink: Teraz mam zegarek pod Android na BT tylko, bo lepszego i tak w pełni nie wykorzystam.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@irek6311 , a mnie cieszy to, że pogoda nic nie robi sobie z alertów...były, nie były, a my rozkwitamy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg