Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1499
  • 2979
  • 17

Pogaduchy

@bluesmanniak 

Ja nie z Podlasia jest, ale ta słoninka to podobna do mych boczków Emotikon: Język Dziś preferuję bigos na winie Emotikon: Szczęśliwy A co mi tam mniam, mniam Emotikon: Mrugający

Poziom 29, Specjalista
  • 6079
  • 5593
  • 68

Pogaduchy

@bluesmanniaknapisał(-a)
No co Pan!? Ja nie z Podlasia, ja z Warmii i u nas normalnie - wczoraj zjadłem 3 pączki a dzisiaj rano do kawy zakąsiłem jeszcze jednym Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@bluesmanniak , jaki pan? Coś mi świta, że masz "sztamę" z @Piotrekk85 ...znaczy się ziomale Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 20, Pasjonat
  • 784
  • 943
  • 4

Pogaduchy

No ziomale, ale z Warmii! Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 21, Pasjonat
  • 362
  • 674
  • 6

Pogaduchy

Nie ogarniam już tematu, pogubiłem się, koty, psy, króliki ;p Fajnie macie w tym wątku Emotikon: Szczęśliwy 

Żyj chwilą Emotikon: Szczęśliwy Czerp z życia co się da Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 35, Ekspert
  • 3471
  • 4635
  • 124

Pogaduchy

teraz powinny się pojawić posty po poście Emotikon: Mrugający

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 6079
  • 5593
  • 68

Pogaduchy

@Misiek62 , właśnie zaraz idę przesiewać popiół do posypania głowy Emotikon: Mrugający Mówisz, że od jutra zaczniemy postami pościć?

Poziom 30, Ekspert
  • 2141
  • 1930
  • 94

Pogaduchy

@nikodem_dyzma  porzucę psy i może eSIM do Pogaduch wrzucę Emotikon: MrugającyeSim.jpg

Jakby kogoś to zainteresowało, eSIM to przyszłość nie tak odległa, ciekawe kiedy zagości u nas Emotikon: Mrugający

Poziom 21, Pasjonat
  • 362
  • 674
  • 6

Pogaduchy

@irek6311 oki. Dla mnie e-sim to rewelacja. W USA większosć operatorów korzysta z tej technologii. Dla mnie to wygoda, większe bezpieczeństwo.

Żyj chwilą Emotikon: Szczęśliwy Czerp z życia co się da Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 30, Ekspert
  • 2141
  • 1930
  • 94

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@nikodem_dyzma  ja czekam kiedy to do prepaid dają, telefon bym sobie załatwił od ręki, może i zegarek do pary na eSIM Emotikon: Mrugający Teraz mam zegarek pod Android na BT tylko, bo lepszego i tak w pełni nie wykorzystam.

Poziom 29, Specjalista
  • 6079
  • 5593
  • 68

Pogaduchy

@irek6311 , a mnie cieszy to, że pogoda nic nie robi sobie z alertów...były, nie były, a my rozkwitamy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg