Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zatrzymane chwile

Nie będziesz tu sam 🙂 bez przesady 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Piotrekk85  jak odejdziesz to i reszta użytkowników odejdzie... Forum NO upadnie!!!

Zatrzymam te chwilę obecną 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zatrzymane chwile

Wspomniał tylko o małej emeryturce, więc liczę, że zaraz wróci. Poza tym jak wywoła się małpką, to na pewno będzie odzew.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zatrzymane chwile

@Anonim przesadzasz 🙃

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zatrzymane chwile

@Anonim  ma rację Piotruś drogi @ketrasaArtur  a my na tych małpkach  zbankrutujemy bo arkcyza idzie w górę 😕   

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim , uwieczniłem tę chwilę, by była dowodem, że się mylisz i straszysz @Citi2017  Emotikon: Mrugający

Nie znasz @Piotrekk85 . Wiesz, ile razy odchodził? On tylko przemieści się...podejrzewam iż w obszarze UE, lecz jest za młody, by wybył na emeryturę Emotikon: Mrugający

22 listopada 201922 listopada 2019

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  ja tylko stwierdziłem fakt, nie straszę @Citi2017 , to już z twojej strony lekka przesada.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim , ja tylko zatrzymałem w kadrze tę chwilę...nic poza tym.Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zatrzymane chwile

@Anonim  przyzwyczaiłem się że burebusek  ma dziwne podejście  po za tym on jest zadowolony że Piotrek se porzucił nas 😕 lepiej zmieńmy temat bo ban jeszcze dostaniemy 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  przyzwyczaiłem się że burebusek  ma dziwne podejście  po za tym on jest zadowolony że Piotrek se porzucił nas 😕 lepiej zmieńmy temat bo ban jeszcze dostaniemy 


@Citi2017 , nie wiem dlaczego u Ciebie jest taka zmienność poglądów, lecz wybaczam Ci Twoje kpiarskie podejście do mnie, bo ja z Twoich wpisów mam radochę, chociaż nie zawsze to po mnie widać. Wprowadzasz troszkę nieszablonowych podpuch, czasem prowokujących, zawsze jednak lepszy rydz niż nic. Pogaduchy takie właśnie są i podejrzewam, że jakbyś obalił ze mną flachę, to kazałbyś mi lecieć po drugą Emotikon: Bardzo szczęśliwy