Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 29, Specjalista
  • 3374
  • 6899
  • 67

Pogaduchy

Witam wszystkich z samego poranka. Dziś z racji fajnego świtanka, szykuje się świetna skrobanka, szyb samochodowych oczywiście Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Poziom 27, Specjalista
  • 4665
  • 5859
  • 46

Pogaduchy

@ketrasa  witaj brakowało ciebie wczoraj witajcie wszyscy jak kolega wspomniał czeka was miła skrobania rzecz jasna szyby samochód jak u was ta pogoda jest u mnie mroźno aź biało 😋

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 29, Specjalista
  • 3374
  • 6899
  • 67

Pogaduchy

Witaj @Citi2017 , mi też brakowało NO, ale są ważniejsze sprawy, które należy wykonać. Jeszcze ze dwa dni i pojawię się na dłużej Emotikon: Mrugający

Poziom 36, Guru *
  • 3922
  • 6326
  • 138

Pogaduchy

fakt, przymroziło nieźle... ale w końcu to taka pora roku "taki mamy klimat".

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 3374
  • 6899
  • 67

Pogaduchy

[ Edytowane ]

Jeszcze dziś z rana nie było najgorzej. Większy problem będzie, jak mocniej mrozek ściśnie. Wtedy trochę będzie trzeba wysiłku, a nie jak dziś, dwa  - trzy razy skrobaczką i po szronie śladu nie ma Emotikon: Mrugający

Zresztą od jutra znowu ocieplenie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 21, Pasjonat
  • 971
  • 1338
  • 6

Pogaduchy

Na Warmii rano -4 więc już skrobanie szło na ostro ale ja wybrałem alternatywny środek transportu - PKP nie zamarzło ani trochę Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 30, Ekspert
  • 7899
  • 9551
  • 78

Pogaduchy

@Misiek62napisał(-a)

Panowie, a propos kobiet, jest też taki tekst: Kobiety jak te kwiaty, kto żonaty ten wie. Powąchać tak, dotykać nie. 

@Misiek62 , ja znam inne z katalogu zakazany owoc. Co oznacza obrączka na palcu? Zakaz wszelkiego ruchu na obcym brzuchu Emotikon: Bardzo szczęśliwy Toteż skok w bok bez obrączki powinien być na "starcie" zasygnalizowany, że jest się żonatym, lub zamężną. A i tak mogą być kłopoty po powrotach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pozostaje "znacjonalizować" jakiś szyb naftowy i zabawić się w szejka Emotikon: Mrugający

Witam wszystkich cieplutko Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 34, Ekspert
  • 3632
  • 5052
  • 118

Pogaduchy

U mnie było mrożno w nocy, termometr do rana był nieczytelny, -5 pokazywał jak trochę odtajał rano Emotikon: Mrugający

Poziom 27, Specjalista
  • 4665
  • 5859
  • 46

Pogaduchy

@irek6311  @Piotrekk85  a ja przy papierach kwitne 😋

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 40, Guru *****
  • 25570
  • 14732
  • 1143

Pogaduchy

Ja dziś sprawy rodzinne. Będę późnym popołudniem.
.