Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 36, Guru *
  • 3926
  • 6356
  • 139

Pogaduchy

kawa1.gif taką gdzieś, kiedyś dostałem Emotikon: Mrugający 

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 30, Ekspert
  • 3464
  • 7048
  • 70

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@Misiek62 gdzie swoją teczkę zostawiłeś?? Szykujesz się na porę zimową, że tak miło klapnąłeś z prosiaczkiem Emotikon: Mrugający

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Poziom 36, Guru *
  • 3926
  • 6356
  • 139

Pogaduchy

Po intensywnie spędzonym weekendzie muszę trochę odpocząć Emotikon: Mrugający 

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 20, Pasjonat
  • 113
  • 398
  • 2

Pogaduchy

3 strony nabite z samego rana 😂

Jeśli pomogłem, oznacz post ✔
Poziom 30, Ekspert
  • 7929
  • 9646
  • 78

Pogaduchy

@crodlaynapisał(-a)

I wtedy nastała cisza...

Miłej nocy 😉

@crodlay ...i gdy ja wkroczyłem "do akcji"...licznik nabił Ci 50 lajków. A jeszcze mam kilka stron do ogarnięcia, więc co to jest 1000? Witam wszystkich i o ślimaka oraz tłok Was pytam Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie o tempo tutaj, a o piec c.o. pytam, który jest mniej awaryjny?

Poziom 36, Guru *
  • 3926
  • 6356
  • 139

Pogaduchy

@burebuseknapisał(-a)

@crodlaynapisał(-a)

I wtedy nastała cisza...

Miłej nocy 😉

@crodlay ...i gdy ja wkroczyłem "do akcji"...licznik nabił Ci 50 lajków. A jeszcze mam kilka stron do ogarnięcia, więc co to jest 1000? Witam wszystkich i o ślimaka oraz tłok Was pytam Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie o tempo tutaj, a o piec c.o. pytam, który jest mniej awaryjny?

ajajaj @burebusek , czyżbyś musiał piec wymieniać? U mnie zimą 2006/2007 stary węglowy piec odmówił współpracy, wówczas zainstalowaliśmy piec na ekogroszek - chyba dobry wybór, bo do dzisiaj mi służy... a ludzie mówili, że góra 10 lat... 

Poziom 20, Pasjonat
  • 113
  • 398
  • 2

Pogaduchy

@burebusek

@crodlay ...i gdy ja wkroczyłem "do akcji"...licznik nabił Ci 50 lajków.

O i dziękuję 😃 

Poziom 20, Pasjonat
  • 113
  • 398
  • 2

Pogaduchy

Właśnie - trochę zbaczając z tematu - dlaczego nie ma oficjalnej aplikacji Nasz Orange do obsługi forum? 🤔 

Poziom 40, Guru *****
  • 25617
  • 14883
  • 1146

Pogaduchy

Koszty Emotikon: Szczęśliwy
.
Poziom 30, Ekspert
  • 7929
  • 9646
  • 78

Pogaduchy

@crodlaynapisał(-a)

Właśnie - trochę zbaczając z tematu - dlaczego nie ma oficjalnej aplikacji Nasz Orange do obsługi forum? 🤔 

@crodlay , pośrednio, czyli poprzez aplikację MO wchodzisz na forum NO i surfujesz za darmo. Tylko jak zboczysz "z trasy", to nabijesz sobie "guza" (bajty) Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Misiek62 , to mój trzeci piec bez podajnika, ale nieuchronność wymiany stanie się koniecznością za kilka lat, więc ta marka ekologiczna "czyste powietrze" coś na nas wymusi. Ja mam Defro zasypowy i z nadmuchem, sterowanym komputerkiem. Pytam czy ślimak, czy tłok...bo spotykam się z narzekaniem, że przy ślimaku zrywa zawleczki jakieś i to jest kłopot.

Defro.PNGMiarkownik wyrzuciłem