Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert
  • 7974
  • 9749
  • 78

Pogaduchy

@ketrasa , nie jest taki stary i coś tam można by pokombinować. Ważne, że hula, bo przed momentem sprawdzałem

diagnostyka.PNG

Poziom 21, Pasjonat
  • 290
  • 251
  • 5

Pogaduchy

@burebusekSam jestem już prawie staruszkiem. Na każdym sprzęcie ma oddzielne partycje systemowe. Na starej stacjonarce (socket 775 ale Quad 8200) nawet 3 systemy + wspólna partycja na dane dla każdego. Co prawda wymaga to odpowiedniej konfiguracji, ale z każdego nawet najstarszego sprzętu i oprogramowania można korzystać. WIN7 zastąpiłem WIN10, ale mi się nie spodobał i wolałem na nowym większym dysku powrócić do starych systemów. Nie przeszkadza to temu, że od czasu do czasu podmieniam dyski i aktualizuję WIN10.

Poziom 30, Ekspert
  • 7974
  • 9749
  • 78

Pogaduchy

@andrzej1441 , po nicku widać, że Grunwald (1410) jest Ci nie obcy, ale końcówka też wojenna...czyżby? Emotikon: Mrugający Ja się na przydziałach partycji nie znam, ale dysk twardy ma ponad 250 GB i musiałbym oddać w dobre ręce do modyfikacji.

Poziom 21, Pasjonat
  • 290
  • 251
  • 5

Pogaduchy

Co to jest 250GB, no chyba że SSD i dodatkowy na dane.

Jak hałas przy starcie za bardzo nie przeszkadza to tanio można kupić serwerowe na sata3 lub 2 o pojemności 2-3TB. Podzielić, przywrócić stary i postawić nowy-nowe.

Poziom 35, Ekspert
  • 3679
  • 5182
  • 120

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@Citi2017napisał(-a)

@ketrasa  tak ale wtedy jest duże podobno ryzyko kozystania z konta  bankowego np 😕

Koto dziś z konta bankowego na PC korzysta? Ja 3/4 w aplikacji załatwiam (Android), jak masz dobrego antywirusa, to wsparcie nie jest konieczne, znam takich co jeszcze dziś na XP jadą i konta bankowe też mają.

Tak na marginesie, mam Linuxa na Pendrive, nie muszę go instalować, można skorzystać wszędzie z niego 😀

Poziom 27, Specjalista
  • 4769
  • 6098
  • 46

Pogaduchy

Witam wszystkich w poranek mrożony 😁

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 30, Ekspert
  • 3626
  • 7238
  • 76

Pogaduchy

Witaj @Citi2017 

Witajcie Emotikon: Mrugający@all 

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Poziom 27, Specjalista
  • 4769
  • 6098
  • 46

Pogaduchy

@ketrasa  jakie plany na dziś ja w trasie 😋

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 30, Ekspert
  • 3626
  • 7238
  • 76

Pogaduchy

@Citi2017 dziś trzeba zmontować układ do sterowania wałkami zgarniającymi i rozrywającymi. Może jak się uda, to jeszcze czujkę na hali wymienić.

Skoro w trasie, to przyczepności i szerokości, oraz braku widoków ogniowych w trakcie jazdy.

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Zespół Nasz Orange
  • 2272
  • 3416
  • 119

Pogaduchy

Eluwina!

Taka mała ciekawostka socjologiczno-językowa ;-)

Pewnie większość z nas słyszała o czymś takim jak Młodzieżowe Słowo Roku Emotikon: Szczęśliwy
O tegorocznej edycji można przeczytać tutaj.

Osobiście urzekło mnie Emotikon: Mrugający słowo "eluwina" Emotikon: Bardzo szczęśliwy... Nawet gdzieś mi już ono przemknęło na forum Emotikon: Zaskoczony

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange | Udzielasz się na forum? Przestrzegaj zasad netykiety |