Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 26, Specjalista
  • 3800
  • 2773
  • 35

Pogaduchy

@irek6311  nie chciałem cię  obrazić nie chodziło mi że zmieniasz  tylko o to że kobiety na ciebie lecą ☹️ przepraszam jak cię obraziłem 

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 33, Ekspert
  • 3104
  • 3383
  • 105

Pogaduchy

@Citi2017  nie obraziłeś mnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Kobiety może i na mnie lecą... ups Emotikon: Szczęśliwy  Ale ja Strzelec (znak zodiaku) raczej ja pierwszy krok robię Emotikon: Bardzo szczęśliwy inna sprawa że kawaler nadal, więc bez zobowiązań i obowiązków rodzinnych... ups Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Zespół Nasz Orange
  • 1505
  • 2377
  • 46

Pogaduchy

@Citi2017 napisał(-a)

Witam wszystkich   @Wojciech  a tego Samsunga Galaxy fold sm-F900 składanego 

Niestety nie. Może kiedyś się przejdę żeby sprawdzić.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 30, Ekspert
  • 7197
  • 7051
  • 72

Pogaduchy

Wystartowały rozwiązania za testy... @Misiek62 ... @Misiek62 ....dawaj! Dasz radę i przegonisz wszystkich...kibicuję Ci Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 26, Specjalista
  • 1674
  • 2672
  • 35

Pogaduchy

Witam wszystkich po pracy Emotikon: Mrugający

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 26, Specjalista
  • 1674
  • 2672
  • 35

Pogaduchy

Co do Awatar-ów to najbardziej mi odpowiada @spiro, ale skoro zajęty, to swojego dodałem najbardziej zbliżonego do Tesli Emotikon: Szczęśliwy 

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 23, Pasjonat
  • 612
  • 698
  • 19

Pogaduchy

[ Edytowane ]

Oprócz tesli można wziąć np elona muska. Oni są ze sobą powiązani.

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
Poziom 26, Specjalista
  • 1674
  • 2672
  • 35

Pogaduchy

Wolę Teslę, poza tym sporą cześć życia poświęcił badaniom przekazywania bezprzewodowo energii elektrycznej, więc dlatego zdecydowałem się na piorunik.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 26, Specjalista
  • 3800
  • 2773
  • 35

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@ketrasa o Lubie tego typu badania itp. @Wojciech  nie wiesz czy ten samsung tak nowy obsługuje sieć 5G

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Zespół Nasz Orange
  • 1505
  • 2377
  • 46

Pogaduchy

Nie obsługuje. Jest specjalna wersja, gdzie w nazwie znajdziesz 5G, ale nie u nas.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.