Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Jaka przeglądarka internetowa jest najlepsza do Nasz Orange ?


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  Windows 7 Ultimate


To zaaktualizuj do 10 bo 7 w 2020 kończy wsparcie


Do 16 stycznia może śmiało śmigać...ja mam też siódemkę.

Anonim

Nie dotyczy

Jaka przeglądarka internetowa jest najlepsza do Nasz Orange ?


@Anonimnapisał(-a)

Każda z moich czterech testowanych przeglądarek obsługuje emotikonki. Problem najwyraźniej w dodatkach i rozszerzeniach. 


Albo od systemu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaka przeglądarka internetowa jest najlepsza do Nasz Orange ?

Na Androidzie tylko chrome

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jaka przeglądarka internetowa jest najlepsza do Nasz Orange ?

Sprawdziłem specjalnie bo na komputerze mam zainstalowane różne przeglądarki (Firefox, Firefox Developer, Opera stara (nie chromium), Vivaldi). Mam Windows 7 Professional.

Na wszystkich z wyj. Vivaldi także emotki działają, więc ewidentnie to kwestia przeglądarki 🙂

 

Osobiście korzystam tylko z Firefox. Na androidzie Firefox (różne wersje) do normalnych stron, czasami też Chrome, ale uważam Chrome za znacznie gorszą przeglądarkę od FF.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jaka przeglądarka internetowa jest najlepsza do Nasz Orange ?

@Jarek czyli polecasz Firefox a jak z  safari jest  ?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jaka przeglądarka internetowa jest najlepsza do Nasz Orange ?

Osobiście nie korzystam. Ale osoby, które korzystają są generalnie zadowolone.

Natomiast np. moja koleżanka korzystająca z iPhone'ów, na których jest to zainstalowane nie mogła korzystać z np. serwisu Mega na telefonie (gdzie działa to prawidłowo na FF jak i Chrome na Androidzie), jak i niektóre inne serwisy bywają czasami problematyczne.

Natomiast może to być kwestia bardziej systemu operacyjnego niż przeglądarki.

 

Nasze strony są przygotowywane pod kątem Firefoxa (gdyz jest to przeglądarka obsługująca doskonale standardy, więc jeśli na niej coś działa to i na innych przeglądarkach, które standardy obsługują nie powinno być problemów - stąd np. może nie działać prawidłowo na IE).

 

Natomiast Nasz Orange oparty jest na Lithium, więc zapewne jest stworzony głównie pod Chrome, który jest (zapewne tylko z powodu pompowania swego czasu Chrome'a przez wyszukiwarkę Google, innego racjonalnego powodu dla mnie nie ma [tak, nie cierpię Chrome'a]) najpopularniejszą przeglądarką.

Anonim

Nie dotyczy

Jaka przeglądarka internetowa jest najlepsza do Nasz Orange ?


@Jareknapisał(-a)

Osobiście nie korzystam. Ale osoby, które korzystają są generalnie zadowolone.

Natomiast np. moja koleżanka korzystająca z iPhone'ów, na których jest to zainstalowane nie mogła korzystać z np. serwisu Mega na telefonie (gdzie działa to prawidłowo na FF jak i Chrome na Androidzie), jak i niektóre inne serwisy bywają czasami problematyczne.

Natomiast może to być kwestia bardziej systemu operacyjnego niż przeglądarki.

 

Nasze strony są przygotowywane pod kątem Firefoxa (gdyz jest to przeglądarka obsługująca doskonale standardy, więc jeśli na niej coś działa to i na innych przeglądarkach, które standardy obsługują nie powinno być problemów - stąd np. może nie działać prawidłowo na IE).

 

Natomiast Nasz Orange oparty jest na Lithium, więc zapewne jest stworzony głównie pod Chrome, który jest (zapewne tylko z powodu pompowania swego czasu Chrome'a przez wyszukiwarkę Google, innego racjonalnego powodu dla mnie nie ma [tak, nie cierpię Chrome'a]) najpopularniejszą przeglądarką.


A przeglądarki oparte na chromium [Brave Opera Vivaldi Edge Dev]?

Anonim

Nie dotyczy

Jaka przeglądarka internetowa jest najlepsza do Nasz Orange ?

Moim zdaniem Opera i Vivaldi najlepsze są, kiedyś preferowałem Firefox, ale ostatnio mocno się sypie, niestabilny jest.