Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Odnowiłem pakiet rozmowy smsy i pakiet danych za 25pln i zamiast dostać 1gb więcej (60gb) za kolejne odnowienie dostałem 25gb mniej czyli 35gb, złożyłem reklamację przez chat na co otrzymałem lakoniczną odpowiedź, że dział reklamacji sprawił i stwierdził, że pakiet naliczył się prawidłowo. Przez ostatnie miesiące otrzymywałem kolejno 57,58,59gb a tu nagle 35gb nie wiadomo skąd. Usługę mam od początku czyli od 8gb za przeniesiony numer i teraz po ponad 4 latach dziwne zachowanie ze strony orange. Co mogę jeszcze zrobić aby to zostało wyjaśnione?

24 ODPOW. 24

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Pakiet odnowił się automatycznie, czy była jakaś zwłoka np. brak środków na koncie ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Pakiet nie odnowił się automatycznie bo w niedzielę był ostatni dzień ważności a doładowałem konto w poniedziałek i wtedy się odnowił.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

To bodajże nieaktualna promocja. Jednak w nowym regulaminie usługi (w tym nieaktualnym pewnie też tak było) warunkiem otrzymania dodatkowych GB jest automatyczne odnowienie w pierwszym terminie. Jeśli do tego nie doszło zbierasz dodatkowe GB od nowa.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Możesz przytoczyć konkretny punkt tego regulaminu oraz o którym regulaminie piszesz? Pierwsza próba odnowienia jest ważna do sumowania pozostałego pakietu z poprzedniego doładowania bo tak miałem zebrane ponad 500gb ale to nie pierwszy raz tak straciłem uzbierany pakiet i nie o to mi chodzi, gb zbierasz od nowa jeśli wyłączą ci pakiet lub sam to zrobisz. w starym regulaminie było 5 dni prób i wyłączenie w nowym jest 31 dni.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

pkt 14. usługa nie została wyłączona bo pkt 12. Może wypowie się pracownik orange?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Może się wypowie. Ty nie masz wyłączonej usługi, tylko nie dostajesz dodatkowych GB i nie sumują się GB z poprzedniego pakietu, gdyż nie został on automatycznie przedłużony w pierwszej próbie odnowienia. Poczekaj na kogoś z Orange, może potwierdzi lub nie...

 

Punkt 13 i 16 regulaminu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Automatyczna próba z pkt 13 następuje do 31dni. Pierwsza próba odnowienia daje sumę środków, kolejna automatyczna próba tylko pakiet o 1gb większy niż miesiąc wcześniej, cykl naliczania od nowa gb resetuje się tylko w momencie wyłączenia usługi.

Anonim

Nie dotyczy

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.


@spring79napisał(-a)

Automatyczna próba z pkt 13 następuje do 31dni. Pierwsza próba odnowienia daje sumę środków, kolejna automatyczna próba tylko pakiet o 1gb większy niż miesiąc wcześniej, cykl naliczania od nowa gb resetuje się tylko w momencie wyłączenia usługi.


Obstawiam że pierwsza próba była nieudana, może i druga, dlatego dostałeś tyle ile masz, jakby był bug to po zgłoszeniu w Orange, naprawili by ci to, system w Orange rejestruje wszystko, więc nie ma możliwości pomyłki, też korzystam z takich pakietów ale mam zawsze 50zł na koncie.