Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 21406
  • 10870
  • 1062

Przeniesienie numeru

A może sms poszedł na tzw. numer tymczasowy? Wkładałaś kartę od Orange do telefonu?
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 14, Recenzent
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru

@Piotrekk85napisał(-a)
A może sms poszedł na tzw. numer tymczasowy? Wkładałaś kartę od Orange do telefonu?

Właśnie sens w tym, że obie mam włożone w telefonie; więc nawet jak na numer tymczasowy by coś przyszło to wiedziałabym o tym.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 14, Recenzent
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru

[ Edytowane ]
Pokaż szczegóły

Byłam w piątek w salonie Orange, dowiedziałam się, że były jakieś błędy i nie przeniosło mi numeru, sporządzono od razu reklamację i wysłano ją.

W dniu dzisiejszym w statusach zgłoszeń znalazłam informacje ze zdjęcia. Czy dobrze wnioskuje, że tego 9 listopada podepną mi numer z Heyah na ten tymczasowy, który otrzymałam od Orange?!?

IMG_20181104_225617.JPG

IMG_20181104_225617.JPG

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21406
  • 10870
  • 1062

Przeniesienie numeru

Nie. To tylko przewidywany czas realizacji reklamacji. Domyślnie się ustawia na 7 dni dla tego typu sprawy. Choć jeśli błąd jest zdiagnozowany a papiery podpisane są w porządku, to może dojść do przeniesienia szybciej. Gorzej jeśli w papierach coś nie gra :/ Powinnaś dostać info smsem lub telefonicznie.

Ps. Radzę ukryć numer zgłoszenia.
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 14, Recenzent
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru

@Piotrekk85napisał(-a)
Nie. To tylko przewidywany czas realizacji reklamacji. Domyślnie się ustawia na 7 dni dla tego typu sprawy. Choć jeśli błąd jest zdiagnozowany a papiery podpisane są w porządku, to może dojść do przeniesienia szybciej. Gorzej jeśli w papierach coś nie gra :/ Powinnaś dostać info smsem lub telefonicznie.

Ps. Radzę ukryć numer zgłoszenia.

Papiery są w porządku, z tego co mi wytłumaczono to numer niby jest już w Orange, ale nie podpięli mi go zamiast tymczasowego oraz, że będą się ze mną kontaktować telefonicznie z Heyah, albo z Orange.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 296
  • 248
  • 10

Przeniesienie numeru

@Miśka93 , kiedyś miałem podobnie, ale okazało się, że to w salonie czegoś niedoklikano. Po ponownej wizycie w salonie wszystko poszło jak trzeba. Początkowo sądziłem, ze tu jest podobnie. Napisz proszę, czy numer nadal działa w heyah? czy można się do niego dodzwonić?

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 14, Recenzent
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru

[ Edytowane ]

@spironapisał(-a)

@Miśka93 , kiedyś miałem podobnie, ale okazało się, że to w salonie czegoś niedoklikano. Po ponownej wizycie w salonie wszystko poszło jak trzeba. Początkowo sądziłem, ze tu jest podobnie. Napisz proszę, czy numer nadal działa w heyah? czy można się do niego dodzwonić?

Tak na numer z Heyah można się dodzwonić, bo cały czas jest aktywny.

Dzisiaj dzwonił konsultant z Orange i powiedział, że nie przeniosą numeru, bo niby numer przenoszony jest nieaktywny... A dzwoniąc na infolinię Heyah powiedziano mi, że wniosek składany przez Orange o przeniesienie numeru wcale do nich nie wpłynął...

Byłam ponownie w Orange, to sporządzili pismo do BOK z wszystkimi wyjaśnieniami i mam poczekać kilka dni na kontakt od nich.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 296
  • 248
  • 10

Przeniesienie numeru

A czy numer heyah ma w chwili obecnej aktywne połączenia WYCHODZĄCE?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 14, Recenzent
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru

@spironapisał(-a)

A czy numer heyah ma w chwili obecnej aktywne połączenia WYCHODZĄCE?

Tak ma aktywne, bo z niego korzystałam w tym czasie.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 296
  • 248
  • 10

Przeniesienie numeru

Na mój nos na 99% coś salon pokręcił. Ponieważ poprzedniego wniosku jakby nie było więc złożyłbym nowy, jak gdyby nic się nie wydarzyło. Można też zaczekać na wyniki dochodzenia...

0 Lubię to
Odpowiedz