Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

NUMER PRZESTAŁ DZIAŁAĆ

Numer na kartę ma swoją ważność, która tutaj zapewne się skończyła. Możesz się z nami skontaktować, to sprawdzimy, czy da się numer jeszcze przywrócić. Więcej tutaj: http://orange.pl/kontakt

Anonim

Nie dotyczy

NUMER PRZESTAŁ DZIAŁAĆ

Może jest jak możliwość sprawdzenia co się stało i do kiedy był ważny twój numer ale trzeba to sprawdzić w systemie wiec musisz się skontaktować z BOK telefonicznie pod numerem 510 100 100 z innego numeru. Tu na forum tego nie sprawdzimy przykro mi.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

NUMER PRZESTAŁ DZIAŁAĆ

"Numer został usunięty z sieci i nie można go odzyskać"...  żenujące. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

NUMER PRZESTAŁ DZIAŁAĆ

Czemu żenujące? A jaką ważność miał ten numer?
Anonim

Nie dotyczy

NUMER PRZESTAŁ DZIAŁAĆ

Ale nie jest to wina Orange jak byś częściej go używał nie byłoby takiego problemu.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

NUMER PRZESTAŁ DZIAŁAĆ

Jak można usunąć zarejestrowany numer bez możliwości późniejszego odzyskania, pierwszy raz spotykam się z czymś takim, w innej sieci w podobnej sytuacji nie miałem żadnych problemów.

Anonim

Nie dotyczy

NUMER PRZESTAŁ DZIAŁAĆ

@hell998To co pisze było to kiedyś w T-mobile ale już nie takiej opcji mam jeszcze taki jeden numer gdzie automatycznie się przedłuża ważność Ale jeszcze jeden warunek trzeba mieć kasę na koncie inaczej może być jak w Orange że numer zostanie usunięty nimo jego zarejestrowania 

Anonim

Nie dotyczy

NUMER PRZESTAŁ DZIAŁAĆ

@Anonim mam w T-Mobile numer który 18 miesięcy bez kasy na koncie (prepaid oczywiście), numer nadal mój, sprawdzałem ostatnio, ale to przenoszony z abonamentu do prepaid, 2 lata potem używany i porzuciłem go, chyba doładuję i rok poużywam bo kto wie może warto przenieś do innej sieci, 600 na początku co dziś rzadkość.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

NUMER PRZESTAŁ DZIAŁAĆ


@hell998napisał(-a)

Jak można usunąć zarejestrowany numer bez możliwości późniejszego odzyskania, pierwszy raz spotykam się z czymś takim, w innej sieci w podobnej sytuacji nie miałem żadnych problemów.


Pretensje to tylko do siebie! Co za problem było aktywować Rok Ważności Konta???

Teraz w KAŻDEJ sieci numer, który jest nieaktywny, jest na jakiś krótki czas zawieszany, a później dodawany do nowej puli numerów!...

Anonim

Nie dotyczy

NUMER PRZESTAŁ DZIAŁAĆ


@hell998napisał(-a)

Jak można usunąć zarejestrowany numer bez możliwości późniejszego odzyskania, pierwszy raz spotykam się z czymś takim, w innej sieci w podobnej sytuacji nie miałem żadnych problemów.


To było chyba bardzo dawno, od tego roku to się zmieniło, jak nawet jakiś nr da się odzyskać to fart, pula numerów u operatorów się kurczy, muszą więc szybko wrzucać porzucone numery ponownie do puli.