Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Jak przedłużyć ważność doładowania?

Nie korzystałaś z usług wyłączających KWR? Wtedy konto na połączenia wychodzące jest ustawione na 30 dni.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Jak przedłużyć ważność doładowania?

Zobaczymy co będzie za 12 dni,

poczekam i sprawdzę co się wydarzy,

dzieki i pozdrawiam  Szczęśliwa kobieta


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Jak przedłużyć ważność doładowania?

Za 12 dni stracisz możliwość wykonywania połączeń i środki na koncie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Jak przedłużyć ważność doładowania?

No ok jak uważasz ,ale napisz do nich mail'a ,że bla,bla bla, i po wysłaniu sms o treści START na 8002 nie wydłużyło Ci okresu połączeń wychodzących, zobaczymy co powiedzą. I daj nam znać jak to się zakończyło

 

Ja osobiście kiedyś ''skakałem'' pomiędzy taryfami i dzięki taryfie YES oraz braku chęci do czytania regulaminów sam straciłem RWK i sms ten (8002) u mnie nie działał. I na nic się zdały prośby w mail'ach o przywrócenie tej funkcji na moim koncie, dlatego musiałem przeprowadzić operację na ''otwartym sercu'' Przeniosłem sms-em numer do nju, odczekałem kilka dni i udało mi się wrócić do ofert na kartę w tym przypadku Orange POP. I dzięki temu zabiegowi ponowinie mam RWK.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przedłużyć ważność doładowania?

Obecnie zmieniły się regulaminy. Włączenie RWK kasuje usługi kolidujące i nie powinno być problemów. Nie przedłużenie okresu na połączenia wychodzące to bug. Można wysłać smsa jeszcze raz lub zgłosić problem na BOK.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Jak przedłużyć ważność doładowania?

Ja przypuszczam, że @jagodasu nie wysłała jeszcze SMSa i jest to info sprzed aktywacji KWR.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Jak przedłużyć ważność doładowania?

Witam.

   Wysłałam zapytanie do Orange odnośnie terminu ważności konta na połączenia wychodzące w ofercie " Konto Ważne Rok", uzyskałam poradę, cytat:

Aby móc bez przeszkód korzystać z promocji prosimy przed datą wygaśnięcia wyłączyć 
i ponownie włączyć usługę poprzez: - Mój Orange,  lub  - SMS-a o treści START pod bezpłatny numer 8002.

i wszystko jasne, teraz mam konto ważne na polączenia wychodzące i przychodzące do 16 marca 2018

Szczęśliwa kobieta

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Jak przedłużyć ważność doładowania?


jagodasu napisał(-a):

Witam.

   Wysłałam zapytanie do Orange odnośnie terminu ważności konta na połączenia wychodzące w ofercie " Konto Ważne Rok", uzyskałam poradę, cytat:

Aby móc bez przeszkód korzystać z promocji prosimy przed datą wygaśnięcia wyłączyć 
i ponownie włączyć usługę poprzez: - Mój Orange,  lub  - SMS-a o treści START pod bezpłatny numer 8002.

i wszystko jasne, teraz mam konto ważne na polączenia wychodzące i przychodzące do 16 marca 2018

Szczęśliwa kobieta

 


Normalnie czary 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Jak przedłużyć ważność doładowania?

To nie czary, - proste ale skuteczne Mrugająca kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Jak przedłużyć ważność doładowania?

I jakie proste 🙂