Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Potwierdzam że zmiana taryfy z Orange pop na Orange Free NIE zeruje aktywnego pakietu.
Dziękuję za pomoc.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

@Damix Zaznacz proszę najlepszą odpowiedź z powyższych, jako rozwiązanie, to pomoże innym użytkownikom szybko odszukać informację. Szczęśliwy mężczyzna

[edit]

Uppss @Piotrekk85 masz rację. Zakłopotany mężczyzna

@krzysztof_jezak do Ciebie prośba jak wyżej. Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Tu chyba Krzysztof może...

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Helo, wczoraj był kurier 😉 Zobaczymy, jak pójdzie proces przeniesienia 😉 Jeżeli ok., to numer zostanie w orange 🙂 Zasięg na testowym nju był dobry, to i w sieci "matce" powinien być chyba dobry 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Witam ponownie 🙂

Numer przeniesiony dzisiaj. VM przestało działać o godz. 24, a rano włozona karta od orange. Uruchomione, doładowane za 200 zł, ważność konta 12 miesiący, Grunwald ważny też 12 miesięcy 🙂 Nastepne doładowanie za 6/7 miesięcy 🙂 Mój orange świetnie działa na komputerze ! Szybko wyłaczona poczta, włączona blokoda z nr zastrzezonych. 

 

Zasięg w domu (poza miastem) porównywalny z VM. W VM LTE, a w orange H+ ale jakby internet stabilniejszy. Pingi po 20-40, Pobieranie w granicach 20 mb, tyle samo wysyłanie. W centrum miasta (Radom) zasięg VM (czytaj: play) był zdecydowanie lepszy. Pobieranie było w granicach 70 mega, przy 30 mega wysyłanie. Orange w granicach 30-40 mega. 

 

Niestety aplikacje mobilne, zarówno mój orange i wifi calling, to porażka 😞 Mój orange cały czas się zawiesza, a jak sie nie wiesza, to nie mozna nic otworzyć. Sprawdzone na dwóch telefonach: honor 8 i oneplus x. Aplikacja virgin zdecydowanie bardziej dopracowana i lepsza. I przede wszystki działa! To samo z wifi calling. Nie da się skonfigurować. Od godz.7 rano pokazuje, że konfiguracja może potrwac 10 minut, a to już 6 godzin 😞 

 

Takie pierwsze podsumowanie po przenosinach.