Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Nie mam pewności co do drugiej kropki. 2GB + roczna ważność jest za skuteczne przeniesienie, a nie na numer tymczasowy. Reszta ok.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Czyli czekam na skuteczne przeniesienie numery, jak pojawi się na karcie sim właściwy numer, to wtedy doładuję i już. Ważne by roczna ważność konta pozostała - bardziej tak dla komfortu psychicznego, niż dla przydatności 😉


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Zakładając, że zmianie nie ulegna zasady przedłużenia bonusu w ofnk, to po 12 miesiącach nie znikną ci ewentualne pozostałości z bonusu 1410 GB. Jeśli będziesz później ladowal 100 zł co 4 miesiące, to będziesz przedłużal bonus.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Emotikon: Szczęśliwy Dzięki raz jeszcze. Jedyne normalne forum, którego członkowie umieją odpowiedzieć w sposób merytoryczny na pytania! Wniosek o przeniesienie numeru poleciał 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Mam pytanie do osób które przeniosły w obecnym czasie numer by skorzystać z tej promocji.
Zgłosiłem przeniesienie numeru w czwartek wieczorem w salonie Orange. Dzisiaj, w poniedziałek o północy zlecenie zostało zrealizowane. Rano przed 9:00 doładowałem konto kwotą 30 zł a następnie włączyłem pakiet dla przenoszących za 28 zł .
Wszystko w porządku, został uruchomiony, mam 35GB ale nie widzę nigdzie informacji o przyznaniu mi tych dodatkowych 15GB. Ten bonus po prostu nie jest widoczny czy po prostu nie został przyznany i należy poczekać do 24 godzin ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

@Damix: a masz taryfę Orange Yes czy Orange Free na kartę?
Jak sprawdzić, wstukaj kod *124*# i zielona słuchawka.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Podstawową Orange pop

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

W Orange Pop nie ma bonusów po doładowaniu. Więc dlatego jest mniej.
Poza tym jak Ci się udało włączyć ofertę Orange POP jak kilka miesięcy temu nie ma jej w ofercie?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

O to już by trzeba pytać operatora sieci ;). Ja tego nie zrobilem. Widocznie taka jest domyślnie taryfa na otrzymanym starterze z salonu. Faktycznie w aplikacji mój Orange również widnieje 'Orange Pop'.
Teraz pytanie jakim kodem zmienić taryfę na Orange Free ? Na razie taki znalazłem ( *101*40#). I kiedy, jeśli zrobię to teraz to pewnie przepadnie mi obecny pakiet za 28 zł .

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange - nowe pakiety GB przy przeniesieniu

Wg regulaminu http://wybierzorange.pl/regulaminy/Regulamin_cykliczna-usluga-rozmowy-i-SMSy-bez-limitu-do-wszystkic... nic nie powinno się stać. Tylko nie wiem czy nie masz aktywnych innych promocji. Więc warto podpytać wcześniej na czacie http://orange.pl/kontakt