Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 34
  • 1

Orange przywraca przelew sms!!!

A u mnie działa 🙂

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Orange przywraca przelew sms!!!

Witam , mam pytanie skoro usługa działa i jest przywrócona , to jak jest z ważnością konta ? jeśli ktoś przekazuje kolwaskiem np 25 zł , to ile kowalski będzie miał czasu na wykożystanie tych 25 zł ? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Orange przywraca przelew sms!!!


cena6 napisał(-a):

Witam , mam pytanie skoro usługa działa i jest przywrócona , to jak jest z ważnością konta ? jeśli ktoś przekazuje kolwaskiem np 25 zł , to ile kowalski będzie miał czasu na wykożystanie tych 25 zł ? 


Doładowanie przez przelew SMS nie przedłuża ważności konta. Tylko jeśli ważność jest krótsza niż 5 dni, po przelaniu dowolnej kwoty wydłuży się do 5 dni.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Orange przywraca przelew sms!!!

Ok ale jak Kowalski skorzysta jednorazowo z darmowego sms ( star 8002 ) , to wydłuży sobie konto na 365 dni i będzie miał rok ważne te 25 zł ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Orange przywraca przelew sms!!!


cena6 napisał(-a):

Ok ale jak Kowalski skorzysta jednorazowo z darmowego sms ( star 8002 ) , to wydłuży sobie konto na 365 dni i będzie miał rok ważne te 25 zł ?


Tak, przelane kwoty wpływają na konto główne i nie zmieniają ważności konta większej niż 5 dni. Dziennie możesz przelać max 5 zł. max 10 razy w m-cu.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Orange przywraca przelew sms!!!

Skoro temat się trochę odświeżył, to nie będę zakładał nowego dla jednego pytania, mianowicie: czy przelew SMS odblokowuje środki na koncie zablokowane z powodu przekroczenia terminu ważności poł.wychodzących? Wiem, że w regulaminie "Nowa gwarancja zwrotu" nie jest wymieniony, natomiast natknąłem się gdzieś na taką informację i ewentualnie bym prosił o info, czy to prawda. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Orange przywraca przelew sms!!!

EDIT: Przelew sms nie odblokuje konta głownego na rozmowy wychodzące.

Anonim

Nie dotyczy

Orange przywraca przelew sms!!!

@Zagee, ja miałem taki problem i co prawda, reklamację uznano. Ale!!! To było jednorazowe i jeżeli sytuacja by się powtórzyła, to burebusek zapomnij Emotikon: Szczęśliwy Do siedmiu dni po terminie, jak doładujesz, to zostanie odblokowane. Ja po pięciu dniach zwłoki doładowanie zrobiłem.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Orange przywraca przelew sms!!!

@Anonim Mylisz się, przelew sms można zrobić na nieaktywne konto, zapis z regulaminu:  "Z Usługi będą mogli skorzystać Abonenci (Odbiorcy), którzy mają co najmniej 31 dni stażu w sieci oraz mogą wykonywać połączenia wychodzące lub wyłącznie odbierać połączenia przychodzące." Zresztą, z doświadczenia wiem, że można, jakiś czas temu również miałem zablokowaną kwotę, zrobiłem przelew SMS z innego aktywnego numeru (przeszedł bezproblemowo) , ale w zasadzie równocześnie wyczytałem w regulaminie, ze tą metodą kwoty nie odblokuję, więc chwilę potem przelałem 5 zł ze Skarbonki. Kwota została oczywiście odblokowana po parunastu minutach, natomiast nie wiem czy za sprawą przelewu SMS czy przelewu ze Skarbonki 🙂 Jak mówię, gdzieś natknąłem się na taką informację, że przelew SMS odblokowuje zablokowaną kwotę, natomiast chciałbym to zweryfikować u bardziej doinformowanych 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange przywraca przelew sms!!!

Cześć,

 

Oczywiście można dokonać przelewu na konto, które ma zablokowane połączenia wychodzące. Nie można natomiast dokonać na takie, które już utraciło ważność połączeń przychodzących czy jest zablokowane z innych powodów (np. blokada kradzieżowa).

 

Środki z Przelewu SMS nie odblokowują środków zablokowanych w ramach Nowej Gwarancji Zwrotu.