Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

kod PUK

Witam. Źle wpisałem 3xPIN do telefonu, mam komunikat iz, mam sie skontaktować z operatorem w celu uzyskania kodu PUK. Po weściu na strone orange jest prośba o kod abonencki - który też zapomniałem. Po próbie uzyskania w/w kodu ( wypełniłem formulaż weryfikacyjny) otrzymuje sms (do uzyskania w/w kodu abonenckiego), którego nie moge odczytac gdyz mam zablokowany telefon. Błedne koło.Moze ktoś potrafi mi pomóc?

Anonim

Nie dotyczy

kod PUK

Zadzwoń do BOK z innego numeru telefonu.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10902
  • 150

kod PUK

hej @angelka88 Emotikon: Szczęśliwy
warto w takich przypadkach skorzystać z rozwiązania, jakie zaproponował w tym temacie @Jarek.

@Mirek3 Emotikon: Szczęśliwy Tobie również - oprócz tego, co już napisał @Anonim - polecam ten kanał kontaktu.

Sprawdziłem przed chwilą konto 'Mój Orange' na numerze na kartę. Żeby dostać się do czata nie jest konieczne podawanie KODU ABONENCKIEGO:

Kontakt z Doradcą.JPG


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

kod PUK

Pomyliłam się,wpisując kod PIN po raz trzeci.Nie pamietam kodu PUK,a chcę odblokować telefon.Jestem za granicą,nie mam możliwości zadzwonienia do Orange.PROSZĘ O POMOC.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

kod PUK

@Irena5,

Potrzebne informacje znajdziesz tutaj.

 

 

Jeśli korzystasz z oferty na abonament:

  • W Mój Orange – wejdź w sekcję: Zabezpieczenia i kliknij: Uzyskaj Kod PUK

Po zalogowaniu się do Mój Orange możesz tez poprosić o pomoc na czacie, ale dopiero jutro.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

kod PUK

Jak masz jakiś numer zagraniczny, to można zadzwonić na +48510100100 i dziś.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

kod PUK

Informacyjnie:

 

Potwierdzam - uzyskałem kod PUK do karty SIM (oferta na kartę) na CZACIE w ciągu minuty Emotikon: Mrugający

 

Ps. Ten czat w Obsłudze Klienta jest rewelacyjnym i nowoczesnym rozwiązaniem Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

kod PUK

Czesc zablokowalem karte i poczebuje kod puk

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

kod PUK

To zadzwoń z innego numeru na 510100100

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 8
  • 0

kod PUK

Podratowałeś mnie człowieku specjalnie konto założyłem na forum żeby dać tobie łapkę w górę