Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

kod PUK

zdobylem PUK przez chat! 🙂 mozna zamknac temat 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

kod PUK

Kupiłem nową kartę sim, zarejstrowałem i po włożeniu do telefonu dostaję komunikat o wpisanie kodu PUK, ale ten przepisany z karty nie działa.Ta sama karta włożona do innego telefonu nie sprawia żadnych problemów.Jakieś sugestie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

kod PUK

na pewno chodzi o puk, a nie kod blokady sieci?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

kod PUK

Telefon ma simlocka na Orange i nigdy nie było z nim problemów.Teraz nie chce wspólpracować nawet z kartami tej sieci.Na innym telefonie nie ma problemów.Po włożeniu nowej karty zakupionej i zarejestrowanej w salonie Orange pokazuje się komunikat:"Tej karty SIM można uzywać tylko w konkretnych sieciach...i prosi o kod PUK.Karta żony, która wcześniej dzialala na tym telefonie też nie jest akceptowana.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

kod PUK

To masz założoną blokadę, pytanie skąd. Telefon pochodzi z legalnego źródła? nie udostępniałeś komuś numer imei aparatu? Nie pożyczałeś komuś nieroztropnemu aparatu kto dla żartu mógł założyć blokadę?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

kod PUK

Telefon był legalnie zakupiony w Orange i nikomu go nie udostępniałem.Tak więc nie mam pojęcia co się porobiło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

kod PUK

Jeśli karta działa w innym aparacie, to zostaje serwis.
Ew. na własną rękę możesz zresetować telefon do ustawień fabrycznych (ale zrób wcześniej kopię zapasową danych jak Ci jest potrzebna).

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

kod PUK

Telefon byl już zresetowany, ale nic to nie dało.Czyli trzeba będzie zdjąc blokadę simlock?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

kod PUK

Pisałeś, że wcześniej na tym telefonie działały karty Orange w Polsce. To nie simlock. Zostaje chyba serwis zajmujący się odblokowywaniem telefonów.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

kod PUK

Mam problem z odzyskaniem kodu puk. Jestem za granicą i nie mogę połączyć się z biurem obsługi. Zablokowana karta jest zarejestrowana na mnie. Gdzie mogę uzyskać ten kod?