Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Ważność nowych starterów po rejestracji.

... no ale co ? , ... jak to można zareklamować ... ? , ... byłem w galerii w punkcie Orang'a, to pracowniczka jak zobaczyła co jest grane - to jej internet "sie zawiesił" ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Ważność nowych starterów po rejestracji.

Załóż spór na allegro. Orange naprawdę nie jest stroną że ktoś nie zaktualizowal opisu aukcji.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Ważność nowych starterów po rejestracji.

... chciałem złożyć ... , ale po 28 dniach od transakcji taka możliwość znika ... , po co Allegro kłopoty ... ? , ... tak więc może UOKiK ... ? , ... - jutro ich powiadamiam ... , skoro Orange się nie poczuwa ... , i też nie chce przyjmować reklamacji ...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Ważność nowych starterów po rejestracji.

@KM2 Dokładnie, @Piotrekk85 ma racje. Załóż spór na allegro. To nie jest sprawa Orange, tylko nierzetelnego sprzedawcy na allegro. Allegro pomaga rozwiązać takie sprawy, jak również zwraca kasę za problemy przy transakcji. Przed złożeniem zawiadomienia na allegro, skompletuj korespondencję mailową, maile potwierdzające zakup dowody zakupu, płatności itp. Teraz jeszcze allegro ułatwiło sprawę, bo nie trzeba samemu udawać się na policję, tylko oni zgłaszają. Po pozytywnym rozpatrzeniu całej sprawy istnieje możliwość zwrotu kasy za aukcję. Dobrze by było odszukać w necie archiwalnej aukcji z której zostały zakupione startery. Wiem, że są takie archiwizery, ale jak link podeślesz na allegro, to też odnajdą. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Ważność nowych starterów po rejestracji.

... zgłosiłem to sprzedawcy - zadzwonił, ale zaraz stwierdził, że ma ważniejszą sprawę i  oddzwoni ... - ale dotąd się nie odezwał ... , ... spór na allegro można założyć tylko do 28 dni po otrzymaniu towaru ... , ale i tak im zgłosiłem i opisałem sprawę ... - jak dotąd się nie odezwali ... , na policji sprawy o 80 zł nie będą rozpatrywać ... (min 250 zł) ... , byłem u przedstawiciela operatora w Galerii - ale pani jak tylko się zorientowała w sprawie - to jej się "internet zawiesił" ... i "nie mogła nic zrobić" ... No to jeśli Orange nie potrafi zapewnić usług własnemu przedstawicielowi , to co warta jest taka firma ... ? , ... poza tym kwestia dotrzymywania deklarowanych warunków usług - to sprawa firmy usługodawcy - tu Orange'a ... , deklarował ważność kart do końca 2019 roku i samowolnie to sobie zmienił - więc sprawa jest chyba do UOKiK-u ... , więc skoro Orange nawet nie stwarza możliwości reklamowania swoich usług, nie pozostaje nic innego jak angażować UOKiK ... - o ile oni coś pomogą ... (?), ... no chyba trzeba będzie sprawdzić ... , skoro Orange sobie samowolnie zmienił warunki świadczenia usługi i nie chce nawet przyjąć reklamacji ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Ważność nowych starterów po rejestracji.

W pierwszym wpisie napisałeś że karty zostały zablokowane a nie masz problem z rejestracją. Opisz w czym rzecz jeszcze raz.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Ważność nowych starterów po rejestracji.

... byłem w żabce ... -zarejestrowałem kartę ... - nie odpaliła ... , a potem na poczcie zarejestrowałem jeszcze raz ... - od razu dwie ... , żadna nie odpaliła ... , wziąłem następne 2 (w sumie 4) i poszedłem do Galerii, do przedstawiciela Orange'a ... - Pani stwierdziła, że karty są albo zablokowane, albo już ich nie ma w systemie ... , jak spytałem, jak je zareklamować ... - Pani się internet "zawiesił" ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Ważność nowych starterów po rejestracji.

To zadzwoń na 510100100 i sprawdź. Bo blokady nie ma co reklamować. Inne rzeczy tak.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Ważność nowych starterów po rejestracji.

... nie mam tych kart (i ich numerów) przy sobie  ... , dopiero w przyszłym tygodniu ... , nie bardzo mam (bez tych kart) jak dzwonić ... - muszę doładowywać starter T-mobil'a ... , chodzi o 8 kart po 50 GB ... i 5zł na każdej z nich ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Ważność nowych starterów po rejestracji.

To spróbuj na messengerze bo raczej nikt z Orange nie odezwie się do Ciebie na maila.