Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Przekierowanie połączeń nr prepaid

@LukUscw Orange na kartę spotkasz wiele muzealnych okazów ja do tego się przyzwyczaiłam, ale nie pogodziłam. Dziś w każdym prepaidzie nawet tym niszowym "lajt mobile" " Fakt mobile", itp. można zawiesić połączenie, przekierować czy zarządzać pocztą gł. natomiast w idei na kartę, a teraz Orange na kartę nigdy tego nie uświadczyłam, brandując ideę na Orange byłam pewna, że to wdrożą bo przecież Przyszłość jest jasna, przyszłość to Orange, prestiż, itp. jak wtedy głoszono hucznie, ale co? mijają lata, a w Orange prepaid jak były dinozaury tak są dalej. Prepaid stanął w czasie, umieją tylko podnieść cennik i to im wychodzi genialnie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Przekierowanie połączeń nr prepaid

W innych sieciach działa to bez zarzutu krótkie kody aktywujace  taka iż usługę są powszechnie udostępniane.na dodatek sa to uslugi bezplatne. Wiem bo osobiscie sprawdzalem

Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie połączeń nr prepaid

@Kowaks  przekierowanie połączeń na prepaid, nawet jak jest to płatne, co innego w abonamencie, może pochwal się który operator ma to za darmo, oferta prepaid oczywiście 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Przekierowanie połączeń nr prepaid

Chodzą słuchy, że niebawem będzie na prepaidzie przekierowanie. Ale podobno na jakiś nowych taryfach robionych od zera. Nie wiem czy to tylko plotki. Na dotychczasowych planach raczej nie.