Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Obecnie LTE przy 1 kresce zasięgu, ale kiedy jestem w domu różnie bywa bo było też 3g. Volte raczej się w tym nie orientuje 😏 pewnie nie mam, bo nie mam takiej opcji


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak połączeń przychodzących, help!

To chyba jest jasne. Słaby zasięg. Można spróbować w ustawieniach przełączyć się na sztywno na 3G ale internet będzie wolny. Możesz podpytać też na czacie czy nie "grzebią" na nadajnikach.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Czyli to, że są sygnały nie ma znaczenia? Po prostu nie mam zasięgu Orange? Dziwi mnie to, że inna osoba z Orange ma wszystko okej z zasięgiem w tym samym miejscu i żadnych problemów 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak połączeń przychodzących, help!

Twój telefon nie łapie fabrycznie LTE po częstotliwości 800 MHz. Im mniejsza częstotliwość, tym większy zasięg od nadajnika. Ktoś obok może mieć inny telefon i mieć lepszy zasięg. I to może przekładać na połączenia. Podobnie może być tzw handover na 3G. Ogólnie sprawdź na czacie czy nie grzebią, jak nie to może bym wymienił jeszcze sim, a potem to już w telefonie trzeba grzebać.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Właśnie mam zamiar iść zrobić duplikat karty bo numer mam już trochę czasu, dobre pół roku i było bez problemów a tu jakiś miesiąc czasu i pojawiają się problemy. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Poza tym Xiaomi ma 800 MHz...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak połączeń przychodzących, help!

Redmi note 4 nie


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Tak, dokładnie. Jeżeli wszystko działało poprawnie to przypuszczam, że to wina Orange. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!


@Myyszanapisał(-a)

Poza tym Xiaomi ma 800 MHz...


W linku jest 850Mhz, więc inne pasmo niż u nas, wersja Globalna nie Europejska, stąd problemy z połączeniami, tak na marginesie te modele uczulone są na słaby czy nie stabilny sygnał GSM, potem są problemy z połączeniami, inna spraw to być może jakaś usterka na nadajniku GSM jest, zgłoś problemy z połączeniami do BOK (telefonicznie czy poprzez czat), można wymienić sim kartę też jak na innym telefonie kaprysi, to ma jakąś usterkę.