Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 20
  • 0

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)

Witam, Byłem w Orange YES ale przeszedłem na Orange FREE wysyłając sms'a. Nie wiem jak to działa, doładowałem konto za 30zl i powinienem dostać 15GB internetu jednakże tak się nie stało. Ponadto po doładowaniu konta przychodzi sms: "Dziękujemy za doładowanie. Masz na koncie ** zł ważne do ** ** ** Cały czas masz darmowe rozmowy i SMS-y z komórkami w Orange! Pozdrawiamy Orange"

Może dlatego że mam darmowe rozmowy nie mam internetu? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)

Otrzymany komunikat świadczy o tym, że masz włączoną usługę "za darmo w Orange", która jest rozłączna z otrzymaniem bonusu za doładowanie.

Jeśli takiej usługi nie włączano, złóż reklamację na czacie http://orange.pl/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)

Spokojnie @Fronzse 😉 bonus powinien się pojawić, aczkolwiek jeśli masz jakieś pytania to porozmawiaj z konsultantem na czacie

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)

Otrzymany komunikat świadczy o tym, że masz włączoną usługę "za darmo w Orange", która jest rozłączna z otrzymaniem bonusu za doładowanie.

Jeśli takiej usługi nie włączano, złóż reklamację na czacie http://orange.pl/kontakt

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 20
  • 0

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)

Powiesz mi, jak tą usługę wyłączyć? Bo bardzo chciałbym dostawać internet za doładowanie. Kiedyś faktycznie mogłem włączyć taką usługę sms-em.

@Edit: Udało mi się wyłączyć tą usługę i przyszedł mi sms że będę dostawał darmowy internet.

Bez Ciebie @Piotrekk85 nie udałoby mi się tego zrobić i dalej bym się z tym męczył i płacił za internet. Dziękuję z całego serca ❤️


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)

Jest kilka sposobów:
1) na mój Orange
2) możesz wyłączyć wprost usługę "za darmo w Orange" kodem *110*47*1#
3) możesz włączyć inną rozłączną usługę czyli konto ważne rok - sms START na 8002

 

edit: to super, że się udało. Tylko pamiętaj, że bonus wróci od kolejnego doładowania - więc jak coś kup sobie jakiś pakiet.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 20
  • 0

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)

Dziękuję wszystkim za pomoc ❤️ 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)

Zbieraj sobie @Fronzse  🙂 aż uzbierasz, a potem bum, bum 🙂 aktywuj sobie pakiet za 300 zł i będziesz miał rok spokoju ( ja tak mam też 🙂 )

 

https://biuroprasowe.orange.pl/tagi/rozmowy-i-sms-y-bez-limitu-do-wszystkich-pakiet-gb/

Anonim

Nie dotyczy

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)

@wscieklaewka  roczna opcja spok ale dla bogatych, ja żyję chwilą, tak co miesiąc doładowuję 😉

Inna sprawa dłuższe związki są nużące i roczny pakiet to nie dla mnie, ba jakiś inny Operator coś wymyśli, jak wtedy migrować...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak bonusu za doładowanie (Orange - FREE)


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka  roczna opcja spok ale dla bogatych, ja żyję chwilą, tak co miesiąc doładowuję 😉

Inna sprawa dłuższe związki są nużące i roczny pakiet to nie dla mnie, ba jakiś inny Operator coś wymyśli, jak wtedy migrować...


Co Ty nie powiesz @Anonim  😁 he, he dla bogatych 😆 roczna opcja ( koń by się uśmiał ) , u mnie nawet roweru brak,  pesymista jesteś @Anonim - ciekawe co będzie jak znajdziesz się w tych 3% 😂

Związki dłuższe Cię nużą ? -  oj niefajnie  toto wygląda ( ja myślę, że to jesienne przeciążenie jest ) Emotikon: zakłopotany

To takie żarciki Emotikon: Zaskoczony

Wracam do mojego pakietu  -  powiem Ci, że obecnie posiadając go nie martwię się, że mi się  telefon  sam włączy w torebce, i wszystkie złotówki uciekną w siną dal 🙂 Mam już w skarbonce dość trochę kasy z racji doładowań,  od czasu do czasu doładuję sobie niewielką kwotą tak coby mój budżet nie ucierpiał ( dostaję w prezencie za każde doładowanie ileś tam GB też ) Ja nie lubię zmian więc uważam, że dla mnie to wspaniała alternatywa jest. Emotikon: Bardzo szczęśliwy