Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Orange Free Na Karte

Witam ponownie pakiet za 30 zl 31 dni w tym 15 GB. Czy dzięki niemu bede miał znizki na połączenia sms w roamingu jak będę za granicą ? Wcześniej na mialem ofertę Yes to tak było , a przy tym pakiecie też to obowiązuje ? No i wiadomo intetnet dodatkowo muszę wykupić żeby tyle nie pobierało kasy, bo po zakupie połowę idzie z konta glownego i z pakietu

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Free Na Karte

Czasami wykupione pakiety w apce aktualizują się nawet po kilku godzinach.

W roamingu miałem nawet aktualizację dopiero następnego dnia.

Konsultanci podają, że w roamingu aktualizacja może następować nawet po 48 godzinach.

 

EDIT

Ważne, aby przed wyjazdem za granicę upewnić się o włączonym roamingu.

Sprawdzić można bezpośrednio w apce lub u konsultanta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Orange Free Na Karte

Na tej stronie jest to opisane w dosyć czytelny sposób:

https://www.orange.pl/omnibook/roaming-w-ue


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free Na Karte

Jeśli łapiesz się na politykę uczciwego korzystania (przez ostatnie 4 miesiące więcej czasu logowałeś się do sieci w Polsce niż w roamingu UE), to tak.

Szczegóły na http://orange.pl/roaming

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Orange Free Na Karte

Tak bo to nowy numer, wtedy wykupywałem tez taki pakiet ale tanszy o 5 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free Na Karte

To nie zmienia faktu. Nie wiem czy Orange już zaczęło, ale FUP w roamingu może być liczony wspólnie na różne numery na ten sam PESEL.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Orange Free Na Karte

Mam kilka numerów, ale zabieram tylko jeden ze sobą po to bo tak jak mówisz te dopłaty


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Free Na Karte

Z pakietem za 30 PLN będziesz miał zniżki. Znajdując siew strefie EU, będziesz wykonywał połączenia jak w kraju + dodatkowe drobne opłaty:

5 gr za wykonie połączenia

2 gr za odebranie połączenia

1 gr za SMS

1,89 za GB

Z tym, że pakiet GB w roamingu przy tej usłudze wynosi około 2 GB. Po przekroczeniu liczona jest stawka standardowa. Niestety nie malejka, więc trzeba się pilnować.

Kilka razy wyjeżdżałem za granicę w tym roku i korzystałem z kilku kart SIM zarejestrowanych na mnie. Do tej pory nie dostałem żadnego SMS-a z informacją o niewłaściwym korzystaniu.

Czas pobytu nie przekraczał 2 tygodni, a odstęp pomiędzy wynosił minimum 4 m-ce.

Za każdym powrotem do kraju dzwoniłem do BOK i sprawdzałem numery. Konsultant stwierdził, że nie było naruszenia. Trzeba wiec mocno naruszać zasady, aby FUP został uruchomiony.

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Orange Free Na Karte

Kurcze nie widzę w aplikacji że mam nielimitowane rozmowy , mimo ze mam pakiet to nie ma tego okienku na stronie internetowej jest. Czy to sie zaktualizuje ? Bo już dlugo bo wykupie czekam, a też widać konto główne po odciagnieciu za pakiet


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Free Na Karte

Czasami wykupione pakiety w apce aktualizują się nawet po kilku godzinach.

W roamingu miałem nawet aktualizację dopiero następnego dnia.

Konsultanci podają, że w roamingu aktualizacja może następować nawet po 48 godzinach.

 

EDIT

Ważne, aby przed wyjazdem za granicę upewnić się o włączonym roamingu.

Sprawdzić można bezpośrednio w apce lub u konsultanta.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Orange Free Na Karte

To dziwne wszystko że to ma taki spowolnionys zapłon. Masakra. Jeszcze w kraju jestem. Zawsze wybrałbym abonament lecz w tej chwili jest to niemożliwe