Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługi bez limitu

Nie mam dostępu ani do starego ani nowego mój Orange, ani do aplikacji 4.x ani 5.x. Wróciłem do USSD i smsów. A armagedon u innych ludzi nastąpi na przełomie roku 🙃 więc nie będę sam 🙃
Anonim

Nie dotyczy

Usługi bez limitu

Toś namieszał! Nie ma mocnych?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Usługi bez limitu

@Piotrekk85 jakieś zmiany się szykują? Ja na razie do danych na aplikacji mam dostęp, ale na stronie internetowej nie mogę się zalogować już od 19 września 2019r.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługi bez limitu

Nie jestem osobą upoważnioną do przekazywania wieści. Poza tym to chyba rola pracowników Orange. 🙃
Anonim

Nie dotyczy

Usługi bez limitu


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Piotrekk85 jakieś zmiany się szykują? Ja na razie do danych na aplikacji mam dostęp, ale na stronie internetowej nie mogę się zalogować już od 19 września 2019r.


@ketrasaArtur , zrób jak ja zrobiłem. Usunąłem konto i po dwunastu dniach byłem z powrotem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Usługi bez limitu

Tylko, że jak ja wpiszę e-mail i hasło, to wyskakuje mi strona 404, więc nie mam co usuwać. Sprawa ciągnie się już ponad dwa m-c i usunięcie usterki ma nastąpić 12 grudnia 2019, w trakcie prac konserwacyjnych systemu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługi bez limitu

Wątpię by w grudniu trakcie dużego sezonu komercyjnego ktoś w środku tygodnia wdrażał tzw. release. Pewnie ktoś kliknął losową datę na odczepnego byś często nie reklamował tego samego. Mogę się nawet założyć że dokładnie tego dnia nic nie będzie 🙃
Anonim

Nie dotyczy

Usługi bez limitu

A jak tutaj się logujesz @ketrasaArtur ? Mailem, czy numerem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługi bez limitu

Mam tylko nadzieję, że nikt mi konta na forum nie usunie w drodze naprawy serwisów www ale zobaczymy 🙃

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Usługi bez limitu

Numerem. Inaczej nie pójdzie. Jak chciałem na stronie Orange wejść na ustawienia konta, to przerzuca mnie do zalogowania na e-maila i na tym się kończy. Po zalogowaniu e-mailem znowu mam 404 Emotikon: sfrustrowany