Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Tob tu masz rację, jak już się załaduje, to bardzo szybko i płynnie działa. W przypadku prepaid praktycznie wszystkie dane są dostępne, w abonamencie już trzeba trochę poszukać, bo na pierwszym ekranie wyskakuje mi internet domowy i TV, a tych usług nie mam w planie mobilnym. 

Korzystam z androida.

Nadgryzione jabłka mnie nie interesują, brak poprawnego działania i kompatybilności Bluetooth z innymi modelami. Z doświadczenia najbardziej mi odpowiada samsung.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur , ja też korzystam z Samsunga i jest szybko w becie 👍😁

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

  • @Anonim  ta beta MO tak szybka jak ta że sklepu Google Play, nie ma co chwalić, wczoraj dopiero za 3 razem pokazała dane, wolę jednak starą wersję, choć używam obu, mam 2 telefony 😉
Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim , ale tak się chwalą, że głowa już boli od pojawiania się i znikania u mnie na koncie banera z Idzie nowe....idzie i nie może dojść. Pewnie jutro znowu zniknie 🤔


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Zwykle tak bywa. Jest etap planowania, testowania, wdrożenia, stabilizacji. W końcu się pojawi.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Od strony wizualnej - może dostosowanie aplikacji do ekranów z notchem? 

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

W rodzinnym koncie takie cudeńko wyskakuje przy przełączaniu usług. Faktura też opłacona w banku, a cztery dni i pójdę z torbami, albo do wierzyciela. Dalej nie opłacona!

START.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim wersja testowa też mi pokazuje nieprawdziwe informacje o moim abonamencie, dlatego korzystam z tej apki sporadycznie, tylko od czasu do czasu sprawić jak funkcjonuje lub co nowego zostało dołączone.

Najdokładniejsze informacje przedstawione są w apce dotycząc numerów na kartę i to rejestrowanych po 2009 roku. Wcześniejsze mają błąd wczytywania danych.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Opłata samej faktury z odczytu maila jest pewniejsza. Bank zaksięguje i wcale nie trzeba do aplikacji patrzeć, dopóki nie skończą z betą.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim e-mail jak najbardziej jest najpewniejszy, oraz apka MO w wersji 4.15. Tu wszystko się pokrywa z fakturą przesłaną na   e-maila :catwink: