Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange

Nie wszyscy na raz. @ynab , jakie masz usługi na koncie MO w wersji przeglądarkowej (stare MO, czy nowe MO)? Takie same pytanie do @Zbigniew-G , ponieważ albo Ty , lub moderatorzy oznaczył (li) rozwiązaniem problemu. Podejrzenia mogą być różne. Kartoteki Wasze nie "zassały" prawidłowo usług, albo (być może) trzeba w konkretnym przypadku użyć innej metody pełnego (zaznaczam) logowania do aplikacji MO w zaktualizownej wersji. Tylko tyle, jako user mogę spytać, ponieważ na BOK mają pełny dostęp do Waszych danych. Na czacie wyjaśnienia wychodzą najlepiej, ale to moja opinia. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 13
  • 0

Aplikacja mój Orange

Przyjacielu.Mam usługi Orange mam smartfon odpowiedni jest aplikacją to ma działać i tyle.Place za to !!!!!!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 113
  • 0

Aplikacja mój Orange

Jeśli chodzi o mnie to mam nową wersję MO (4.13), Taką wersję można pobrać z sklepu Play aktualnie. Próbowałem  chyba już 10 razy na nowo instalować apkę ale nic się nie poprawiło

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange


@Zbigniew-Gnapisał(-a)

Przyjacielu.Mam usługi Orange mam smartfon odpowiedni jest aplikacją to ma działać i tyle.Place za to !!!!!!


@Zbigniew-G , masz rację. Ja tylko grzecznie spytałem, bo a nuż się uda userowi, skoro wolisz opisać problem na forum. Nikt do niczego nie zmusza. Ja wiem i znam ten ból @ynab , co znaczą bugi, ale jakoś wspólnymi siłami z @Wiktor em daliśmy rady Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 13
  • 0

Aplikacja mój Orange

Proszę państwa.Podaje numer reklamacji odwagi zadzwońcie XXXXXXXX macie moje namiary no czekam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja mój Orange

Niestety z poziomu forum taki kontakt nie nastąpi. Metody kontaktu z BOK opisane są tutaj http://orange.pl/kontakt

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 113
  • 0

Aplikacja mój Orange

 Ha ha jest wszystko super ok

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange


@ynabnapisał(-a)

Jeśli chodzi o mnie to mam nową wersję MO (4.13), Taką wersję można pobrać z sklepu Play aktualnie. Próbowałem  chyba już 10 razy na nowo instalować apkę ale nic się nie poprawiło


"Ha ha jest wszystko super ok"...to super @ynab Emotikon: Szczęśliwy