Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

@Wiktor , więc w zakładce Pakiety i usługi, pojawił się przycisk oraz zupełnie innego typu komunikat, niż wczoraj. Tam było Zapisz, co widzisz zresztą na screenie z poprzednich wpisów. Natomiast w zakładce Zgody jest tak, jak sobie życzyłem od samego początku, czyli nie ma mojej zgody na ujawnianie numerów. Tam oczopląsu nie dostałem, a w pakietach i usługach raczej małpiego rozumu doświadczyłem Emotikon: Szczęśliwy

1 NO.PNG2 NO.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Zgoda-spis telefoniczny

🙂

 

Czyli możemy uznać, że mamy to już za sobą? ... To wyłączanie usługi 'Zgoda - Spis telefoniczny'?

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny


@Wiktornapisał(-a)

🙂

 

Czyli możemy uznać, że mamy to już za sobą? ... To wyłączanie usługi 'Zgoda - Spis telefoniczny'?


@Wiktor , nie wiem, bo mój wpis uleciał w kosmos o chwaleniu dnia przed zachodem słońca. Za szybko Was chwalę (patrz PW)...a Ty się z tą tezą zgodziłeś (też nie ma) Emotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Zgoda-spis telefoniczny

Chwalenia nigdy za wiele :P:P

A szybkie spojrzenie na konto w NMO [Pakiety i usługi → /wybór: nr stacjonarny PSTN/ → Dostępne usługi / Ustawienia (Pokaż)] nie odpowie na moje pytanie? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

Pochwalę, jak otrzymam odpowiedzi na inne, nurtujące mnie zagadki, dlaczego to i owo nie działa Emotikon: Język Patrz-pozycja wyżej. A to jest, jak u Ciebie...nareszcie.

zgoda.PNG