Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Nagrody są naprawdę super! Chyba jednak wezmę udział. Pozdrawiam.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):     Za to rzeczywiście nie pomyśleliśmy o potwierdzeniu mailowym. Dzięki za fajny pomysł! Sprawdzimy czy jeszcze możemy je uaktywnić 🙂

@Artur - Te komunikaty są OK ale chodzi o to żeby uczestnik konkursu był pewny że jego odpowiedź została przyjęta i spełnia wszystkie warunki konkursu. A ponieważ tu są dodatkowe warunki logowania przez aplikację to w tej chwili ja naprawdę nie wiem czy wszystko zrobiłem prawidłowo.

Bo jeżeli coś zrobiłem nie tak to mogę wysłać jeszcze raz - tylko skąd będę wiedział?

  Ale gdyby był SMS lub @mail  potwierdzający było by całkiem fajnie. 😄 

Mam nadzieję że dość jasno wytłumaczyłem o co mi chodzi...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Jozefg Pobieżnie przeczytałem regulamin, oraz to co pisze @Artur i jak rozumiem sytuacja wygląda tak: dla każdego numeru telefonu w Orange może być odrębne zgłoszenie hasła, warunkiem jest by w danej turze dla tego numeru dla którego zgłoszone jest hasło dokonać logowania do aplikacji Mój Orange - w telefonie. Przypomnę też, że Artur wyjaśnił, co wynika z regulaminu, że ważne jest by podać dane - imię i nazwisko osoby na którą dany numer jest "zarejestrowany" w Orange (tę która widnieje na fakturze, w systemie). Jak zrozumiałem regulamin - gdy ktoś zostanie laureatem dowolnej nagrody, to drugiej nie może zdobyć, nawet jeżeli będzie to nagroda II stopnia to nie można w kolejnej turze zdobyć I stopnia. Mam tylko nadzieję, że ten zapis jest powiązany z numerem, a nie klientem. Czyli, że w sytuacji gdy mamy po dwa numery, to mamy szanse na wybranie 2 propozycji haseł 😉

 Ważne jest też ograniczenie do jednego zgłoszenia na numer w danej turze konkursu!!

Co do spełnienia przez Was warunków... musisz przypomnieć sobie czy widziałeś taki ekran jak wkleił Artur. Natomiast samo logowanie do aplikacji uważam, że może być po wysłaniu hasła byleby w czasie tury konkursu. Liczmy na to że włączą powiadomienie e-mail potwierdzające prawidłowe zgłoszenie haseł. Chyba nie da się zrobić tak by strona zgłaszania propozycji hasła sprawdzała warunek logowania  w mobilnej aplikacji 😞 więc nie może być 100% potwierdzenia spełniania warunków regulaminu.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Już rozumiem, @Jozefg. Potwierdzenie, które się pojawia i które mogłoby przychodzić na maila informuje jedynie, że zgłoszenie zostało przyjęte. O tym, czy trafi do komisji konkursowej decyduje spełnienie dodatkowych warunków.

Zastanawialiśmy się czy stworzyć mechanizm, który będzie to sprawdzać i od razu weryfikować czy spełniamy te warunki, ale okazało się, że byłby to bardzo drogi mechanizm, więc woleliśmy te środki przeznaczyć na fajniejsze nagrody... Chyba dobrze zrobiliśmy, prawda? 🙂

 

No i proszę zwróćcie uwagę, że zadaniem tego konkursu jest przekonanie do aplikacji osób, które jeszcze z niej nie korzystały. Jeśli ktoś zna już aplikację to ten konkurs nie jest dla niego, więc nie zakładamy sprawdzania czy konkretne numery logowały się i kiedy do aplikacji.

 

Za to nic się nie stanie jeśli ktoś zgłosi się do konkursu, a potem okaże się, że już korzystał z aplikacji, więc jeśli nie mamy pewności to lepiej spróbować i się zgłosić niż zastanawiać się czy można 😉 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Ups... a co jeśli zgłosiłam hasło w konkursie i w formularzu wpisałam numer tymczasowy Orange? Jestem w trakcie przenoszenia numeru do Orange i 15 września powinnam mieć już przeniesiony numer, co jak rozumiem oznacza jednocześnie, że mój tymczasowy numer przestanie funkcjonować. No i teraz, gdybym hipotetycznie wygrała, to komisja konkursowa się ze mną skutecznie nie skontaktuje (bo będzie dzwoniła na tymczasowy numer) i nagroda przepadnie? 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Puchat83, komisja bardzo się postara, aby udało się z Tobą skontaktować. Jeśli tymczasowy numer już nie będzie działać to sprawdzi na jaki został zmieniony i zadzwoni pod nowy, więc nie musisz się martwić 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Czyli jeśli korzystałam już z MÓJ ORANGE to mimo iż wysłałam moje hasło konkursowe to nie wezmę udziału w konkursie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


MartaSC napisał(-a):

Czyli jeśli korzystałam już z MÓJ ORANGE to mimo iż wysłałam moje hasło konkursowe to nie wezmę udziału w konkursie?


@MartaSC jak rozumiem regulamin, i to co pisze @Artur dużo zależy od intensywności, częstotliwości korzystania z aplikacji... Artur namawia do udziału... a komisja rozstrzygnie czy jesteś nowym, czy zaawansowanym użytkownikiem aplikacji... oczywiście konkurs co do zasady jest dla "nowych".


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

Cześć @PaulinaAnna, dane zwycięzców (imiona, pierwsze litery nazwisk, miejscowość) będą publikowane na stronie konkursu, czyli konkurs.mojorange.pl zawsze wkrótce po zakończeniu każdego etapu, czyli:

  • 23 września (spośród odpowiedzi zgłoszonych od 5 do 18 września)
  • 7 października (19 września – 2 października)
  • 21 października (3-16 października)
  • 4 listopada (17–30 października)
  • 18 listopada (31 października – 13 listopada)
  • 2 grudnia (14–27 listopada)

Powodzenia!

 

 

 


@Artur Tak przy okazji zastanawiam się czy info o zwycięzcach niepowinno zawierać fragmentu numeru zwycięzcy, żeby Ci mają ich kilka na siebie nie musieli się zastanawiać na jaki/e numer/y zgłaszać hasła w kolejnych etapach. Bo rozumiem, że nie mylę się że posiadacze większej liczby numerów w Orange mają szanse na nagrody za hasła zgłoszone dla każdego z numerów.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


MartaSC napisał(-a):

Czyli jeśli korzystałam już z MÓJ ORANGE to mimo iż wysłałam moje hasło konkursowe to nie wezmę udziału w konkursie?


@MartaSC, zgadza się. To jest konkurs dla osób, które jeszcze nie korzystają z aplikacji, ale głowa do góry, planujemy też konkursy dla obecnych użytkowników, w których będą mogli zdobywać nagrody np. za polecanie Mój Orange, ale to jeszcze nic pewnego, więc szczegóły poznamy pewnie dopiero za kilka miesięcy.

 

@Misiek62, komisja konkursowa będzie dzwonić na numer, który wygrał, więc nie będzie wątpliwości które mogą jeszcze wziąć udział 🙂