Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Właśnie się dowiedziałem, że jestem dyskryminowany przez Orange.

Problem polega na tym, że jak nie mam dostępu do NMO, nie mogę aktywować karty eSIM. Czyli jest dla mnie zabrana najnowsza technologia, którą chwali się Orange, ale dostęp do eSIM mają tylko wybrane osoby, niestety nie ja.

Żadna eSIM z Orange mi nie przysługuje Emotikon: Wściekły

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@ketrasaArtur , zbieg okoliczności, czy czysty przypadek? Może schemat działania przypomina mechanizm kija i marchewki?...i został jeno kij Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@Anonim to pewnie tak specjalnie dla mnie jest. Wiesz, że jest ale nie możesz użyć. Jakie zdziwienie było konsultanta jak odmówiłem składania reklamacji. Chciał koniecznie mi pomóc, ale co on biedak może zadziałać, jak już tyle setek razy było rozmów prowadzonych i zgłoszeń Emotikon: Mrugający To jest mur nie do przeskoczenia. Najgorzej jest wkurzające, że za każdym razem nawet jak chciałem, żeby coś w mojej sprawie zostało zadziałane, to jest zestaw standardowych pytań i podpowiedzi. Znudziło mnie to już i nie chce mi się przekonywać kolejnej osoby, że problem jest gdzie indziej, a nie w mojej przeglądarce z niewyczyszczonymi ciasteczkami Emotikon: LOL

Teraz już się zastanawiam, czy do BOK dzwonić w jakiejkolwiek sprawie, bo obecnie konsultanci zauważają , że wiele razy było zgłoszenie w sprawie NMO i zaczynają od początku serię pytań do oraz ponowne czyszczenie okruszków chusteczkowych z przeglądarki. 

Fajna ta marchewka i pewnie nawet słodka, ale zostaje tylko w sferze marzeń na chwilę obecną. Dobrze, że został kijek, żeby się podeprzeć od bezradności niemożliwości usunięcia problemu Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Kijek jest na takich, co najpierw dali się skusić na oferty i jak mają po dziurki w nosie, oraz marudzą, to nawet święty by nie zdzierżył. Pokorne ciele dwie matki ssie....słyszałeś takie przysłowie? @Wiktor a więc także tutaj przywołuję specjalnie dla Ciebie, abyś przestał myśleć pesymistycznie. @Wiktor , błagam Cię, pomóż skołowanemu chłopakowi, bo przestanie testować 5G...i ubędzie kolejnego testera. A chłopak się rwie, bo ma stosowną wiedzę...nie to, co ja. Pomożesz? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@Anonim przez to, że nie mam dostępu do NMO nie znaczy, że nie przestanę testować interesujących sprzętów lub usług. Jest to pewne utrudnienie i brak dostępu do NMO, więc nie ze wszystkich usług będę mógł korzystać, np eSIM już jest poza moim zasięgiem Emotikon: sfrustrowany

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

No wiem, bo czytałem. Ale się powtarzasz i marudzisz, a to nie jest dobry sposób na ugryzienie problemu. Poczekaj na odpowiedź błagalną. A nuż się odmieni?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@Anonim masz racje. Już nic nie będę pisał na temat mojego kłopotu z NMO. Dla mnie to też jest uciążliwe, więc nie ma sensu zanudzać użytkowników forum moim problemem Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Zbudowałeś mnie zmianą postawy...tak trzymaj Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Poproś o usunięcie konta, skoro bug jest, problem masz z kontem NMO, więc konsultant niewiele zdziała @ketrasaArtur  😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@Anonim byla prośba i zgłoszenie. Nie zadziałalo.