Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Analiza bieżącego wykorzystania środków

Na starym MÓJ ORANGE można było analizować nie tylko bieżące wykorzystanie środków, ale też poprzednie okresy rozliczeniowe. Wpisywało się tylko daty,które Cię interesują. Teraz tego nie ma. To duże utrudnienie analizy swoich przekroczeń:((

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Analiza bieżącego wykorzystania środków


@Kiya1napisał(-a)

Wchodzę w " Szczegóły faktury " i tam nie ma takiej opcji jak „przeanalizuj wykorzystanie”Jest tylko ''Pobierz dokument w PDF" a na fakturze nie ma takich szczegółów jak kiedy i gdzie dzwoniłam. Natomiast opcja „przeanalizuj wykorzystanie” jest, ale przy bieżącym wykorzystaniu, na który nie jest jeszcze wystawiona faktura


@Kiya1, Mój Orange-Konto z usługami łączonymi (NMO)
https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-pakietowe - pomarańczowa kostka modułu ładuje dane i klikasz w Bieżące wykorzystanie > klikasz w > Pokaż. Przewijasz scroolem do konkretnego numeru. Potem zobaczysz niebieskie tło i zjedziesz scroolem w dół. Klikasz w przycisk > Zobacz wykaz połączeń i jak klikniesz znowu, to zobaczysz zielone tło wykazu połączeń (bieżących). Scroolem przewiniesz znowu do samego dołu na przycisk > Pokaż więcej połączeń. Aż do interesującego Cię dnia, gdzie w rozwinięciu ujrzysz numer, z którym rozmawiałeś, sieć, oraz długość i koszt połączenia. Może nie jest proste i intuicyjne, ale cierpliwość się opłaca.

1NO bieżące wykorzystanie.PNG2 NO wykaz połączeń.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Analiza bieżącego wykorzystania środków

U mnie jest, połączenia za październik sprawdziłem bez problemu. No ale ja mam prepaida, może w abo to nie działa.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Analiza bieżącego wykorzystania środków

@Kiyaautoryzacja wymaga wysłania hasła smsem a potem powinnaś widzieć wszystko.


Screenshot_2018-12-01 Wykorzystanie środków.png

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Analiza bieżącego wykorzystania środków

Przejdź w analizę wydatków , a następnie kliknij w " zobacz wykaz połączeń "


Screenshot_2018-12-01 Widok 360.png


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Analiza bieżącego wykorzystania środków

@Kiya, czy udało się odnaleźć miejsce do wykazu połączeń? Któraś z powyższych odpowiedzi pomogła i oznaczamy jako rozwiązanie?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Analiza bieżącego wykorzystania środków

Niestety nie. Podpowiedzi tyczą się starego konta Mój Orange a po zalogowaniu się do  Nowego konta Mój Orange ta opcja prawdopodobnie nie jest już dostępna i nie można sprawdzić szczegółowo gdzie, kiedy i za ile dzwoniłam w poprzednich miesiącach, bo faktury takich szczegółów nie uwzględniają a powrócić do 

starego konta Mój Orange już nie można, jeśli ktoś raz skorzystał z Nowego. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Analiza bieżącego wykorzystania środków

Do starego nie wrócisz.

Ale w nowej wersji dla komórek na abonament powinien być wykaz połączeń https://www.orange.pl/omnibook/biezace-wykorzystanie-uslug-w-moj-orange-uslugi-komorkowe

Dla prepaida jest tutaj https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-na-karte/wykorzystanie-srodkow/uslugi-komorkowe

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Analiza bieżącego wykorzystania środków

Dzięki serdeczne! Ale to właśnie jest bieżące wykorzystanie czyli od 26 danego miesiąca do 25 następnego miesiąca (okres rozliczeniowy bieżącej faktury). Jak przegapię ten okres, albo nie zdążę sprawdzić ostatniego dnia, to przepada. Już  się nie dowiem ile kosztowała mnie dana rozmowa. A w starym Mój Orange mogłam analizować okresy jakie chciałam i kiedy chciałam. No trudno! Niby Nowy Mój Orange miał być lepszym udogodnieniem...;))


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Analiza bieżącego wykorzystania środków

Jest przy fakturze, w innym miejscu.


Info z pomocy:
Jeżeli korzystasz z nowego Mój Orange – przejdź do sekcji "Moje faktury" i przy wybranej fakturze kliknij "Szczegóły faktury". Znajdziesz tu składowe faktury w podziale na:

opłaty abonamentowe,
opłaty naliczone ponad abonament,
rabaty naliczone dla numeru np. za e-fakturę.
W składowych faktury znajdziesz też informację o:

racie lub ratach za urządzenia (dotyczy faktur za usługi mobilne),
naliczonych odsetkach za nieterminową płatność,
innych doliczeniach np. za ubezpieczenie, zakup usług elektronicznych.
Jeżeli na Twojej fakturze są naliczone opłaty ponad abonament, możesz sprawdzić dokładnie, z czego one wynikają.

Wejdź w " Szczegóły faktury " i kliknij „przeanalizuj wykorzystanie”.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Analiza bieżącego wykorzystania środków

Wchodzę w " Szczegóły faktury " i tam nie ma takiej opcji jak „przeanalizuj wykorzystanie”Jest tylko ''Pobierz dokument w PDF" a na fakturze nie ma takich szczegółów jak kiedy i gdzie dzwoniłam. Natomiast opcja „przeanalizuj wykorzystanie” jest, ale przy bieżącym wykorzystaniu, na który nie jest jeszcze wystawiona faktura