Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

Czy ktoś kto został zmigrowany do nowej wersji Mój Orange dla usług komórkowych i skorzystał z promocji GB z jakiejś tam piłkarskiej okazji może sprawdzić czy gdziekolwiek widzi te dane w Nowym Moim Orange na stronie WWW?

 

Chcę porównać czy jest to ogólny problem NMO czy tylko na moim koncie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

@Anonim  według mnie @entrophy_v2  chce sprawdzić na koncie dostępnym przez WWW stan zużycia pakietu... i obaj nie widzimy takiej możliwości w ramach nowego mój-orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

@entrophy_v2 ja tam tez niewiele widzę, chociaż konto mam praktycznie od początku, czyli beta wersji, gorzej, że mam łączone usługi mobilne i stacjonarne, bo wszedłem w pakiet OrangeLove.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

@entrophy_v2, masz tutaj na tacy podane. Czas do 23.59 w dniu dzisiejszym.

http://biuroprasowe.orange.pl/blog/mamy-awans-kibice-duuuzo-gb
http://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2017/10/blog/Regulamin_Pakiet-Kibica-28GB-na-10-dni... -Regulamin promocji „Pakiet Kibica 28GB na 10 dni obowiązuje od 08.10.2017 r. do 11.10.2017 r. ważna jest informacja użyta w regulaminie, cytuję jego część: "Abonent uzyska jeden Bonus w postaci pakietu danych o wielkości 28 GB ważny do godz. 23:59:59 dziesiątego dnia następującego po dniu aktywacji "


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

@Anonim  według mnie @entrophy_v2  chce sprawdzić na koncie dostępnym przez WWW stan zużycia pakietu... i obaj nie widzimy takiej możliwości w ramach nowego mój-orange.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

@Misiek62, ja to wiem, ale po co się wysilać? Chyba że jest u niego problem, to niech zgłosi gdzie trzeba https://www.orange.pl/view/zarzadzanie-kontem#4 :smileyhappy:


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

@Anonim no skoro proszę innych o sprawdzenie, to masz dwie drogi:

 

Droga nr. 1) sprawdzasz czy aktywowałeś sobie pakiet, sprawdzasz czy masz nową wersję mój orange, logujesz się, sprawdzasz czy widzisz zużycie tego pakietu, odpowiadasz "tak, u mnie to widać" lub "nie, ja tego u siebie niestety nie widzę".

 

 

 

@Misiek62 dzięki, czyli to problem z NMO, nie z moim kontem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

@entrophy_v2, nie widzę, tylko po co rozdrabniać na to jaki pakiet zużyłem, czy te pierwsze kilka GB, czy może tą dużą paczkę, a może już jestem w tym z abonamentu? Ważne że nie przekraczam pakietu, a to możesz sobie sprawdzić zarówno w mój orange na WWW jak w aplikacji na smartfonie; z dokładnym wykazem ile, kiedy zużyłeś.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

28 GB to sporo, jak na dziesięć dni.Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

@Misiek62 chociażby żeby sprawdzić czy mogą ściągnąć sobie przez telefon 25GB film. Ja widzę tylko podstawowy pakiet 10GB, nie zużyty.

 

28GB dla jednych to mało, dla innych dużo. Jak na telefon pakiet w sam raz, np. żeby przez parę dni w pracy skorzystać z normalnego internetu nie przyciętego firmowym firewallem. Albo żeby popracować zdalnie jak prądu do domu zabraknie. Każdy ma inne potrzeby. Ja miesięcznie ściągam blisko 300GB danych...

 

EOT.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp.

@entrophy_v2, ważne że dają. A jak dają, to czego nie skorzystać? Masz rację, żeby nie przekroczyć limitu, to musisz umieć to skontrolowaćEmotikon: Szczęśliwy