Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Podlaczenie 2 telefonow stacjonarnych

Zainstalowalam tel stacjonarny przy routerze, ale potrzebuje jeszcze drugi telefon w innym miejscu, ale to jest ciagle ten sam numer. Jak to teraz zrobic,  zeby działało?

15 ODPOW. 15

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Podlaczenie 2 telefonow stacjonarnych

Sprecyzuj proszę. Chcesz mieć ten sam numer co w głównym, czy inny? Z tym samym numerem nie ma problemu. Wystarczy odpowiedni rozdzielacz, dodatkowy kabel i powinno działać...do jednej usługi, przypisany jest jeden numer telefoniczny...

Anonim

Nie dotyczy

Podlaczenie 2 telefonow stacjonarnych

@Maryyy  jeśli masz linię telefoniczną analogową, to Telefon PANASONIC KX-TG6812 PDB Bezprzewodowy, masz 2 słuchawki na jednym numerze.

Anonim

Nie dotyczy

Podlaczenie 2 telefonow stacjonarnych

Na portalu aukcyjnym przed chwilką zerknąłem...ok.200 zł i 40 osób go już kupiło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Podlaczenie 2 telefonow stacjonarnych

Czy numer jest analogowy czy jako voip w pakiecie?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Podlaczenie 2 telefonow stacjonarnych

Chyba taki zwykly... od lat jest ten sam


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Podlaczenie 2 telefonow stacjonarnych

Ten sam numer. Zawsze byly 2 "gniazdka" tak ze normalnie wtstarczylo wpiac kabel i dzialalo. Teraz mam do tego drugiego podpiąć jakis rozdzielacz? Czy jeszcze jakis kabel?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Podlaczenie 2 telefonow stacjonarnych

Tylko wtedy traci sie na zasiegu, albo wifi albo telefonu, w zaleznosci co gdzie co podepne. Optymalne dla mnie sa 2 bazy w roznych miejscach

Anonim

Nie dotyczy

Podlaczenie 2 telefonow stacjonarnych

@Maryyy  jeśli instalacja jest, to wystarczy 2 telefon kupić, zwykły czy bezprzewodowy, coś podobnego do tego, co poleciłem, ogarnie to nawet laik. Można 2 bazy kupić, na Allegro pełno tego 😉

Anonim

Nie dotyczy

Podlaczenie 2 telefonow stacjonarnych


@Maryyynapisał(-a)

Tylko wtedy traci sie na zasiegu, albo wifi albo telefonu, w zaleznosci co gdzie co podepne. Optymalne dla mnie sa 2 bazy w roznych miejscach


Ten problem z wi-fi można załatwić Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej > jednym czy dwoma sztukami, według potrzeb.