Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

F@st2704 - zablokowane porty

Porty masz odblokowane.
Chodzi o zdalny dostęp do urządzenia po konkretnym porcie.

Niestety większość ogólnopolskich operatorów i kablówek tego nie umożliwia (ew. w wersji dodatkowo płatnej lub dla firm).

To co proponuję nic nie kosztuje. Są odpowiednie wersje darmowe. Poszukaj w google. Ew. to samo przy nowym dostawcy.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 1

F@st2704 - zablokowane porty

Przerzucilem te wszystkie porty ktore mialem w ustawieniach wirtualnych serwerów na adres bramki i gra nie sprawia już żadnych problemów, więc problem rozwiązany.

Dzięki jeszcze raz za poświęcony czas.

Anonim

Nie dotyczy

F@st2704 - zablokowane porty

@greykobe widzisz jakie masz zdolności. Zapraszamy do naszej społecności. Zaglądaj tutaj częściej 🙂 Pozdrawiamy 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

F@st2704 - zablokowane porty

Ja także mam neostradę i spokojnie gram w Arma3 na serwerach w multiplejerze.Neostradę mam od co najmniej 15 lat. Do ok połowy2016 roku nie mogłem postawić gry w multiplejerze.Graliśmy w sieci przy pomocy Hamachi lub Tungle.Później bez mojej ingerencji zmieniło się i do ok. 20 XII 16r uruchamiałem też grę na swoim komputerze , która była widoczna w internecie.Od paru dni pojawił się problem.Mogę grać na serwerach w multi,ale sam nie mogę postawić serwera.

Gra odpala się jak poprzednio, pojawia się komunikat o przekierowaniu portów(jak poprzednio) a kolega nie widzi mojego serwera w multi). Poprzednio czasami pojawiał się komunikat,że przekierowanie portów nie udało się i musiałem odpalać grę od początku Steama.Czasami( bardzo rzadko) potrzebny był restart kompa. Teraz tylko raz miałem taki przypade.Czyli komp zachowuje się jak poprzednio.Nie wiem kiedy w neostradzie automatycznie uruchomiono tz."Pakiet bezpieczeństwa". Na pewno dużo wcześniej jak 20XII 16r. Napisali,że obejmuje wszystkich automatycznie.Czyli nie ma potrzeby odpalania pacha 4051745206.zip(neostrada tp - patch v1.1) ?.Rozumiem,że ten pach instaluje blokady. Pytanie: po co blokować,jezeli już automatycznie zablokowali? Będę dzwonił do ekspertów neostrady i postaram się to opisać. Pozdrawiam


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

F@st2704 - zablokowane porty

Greykobe.Mam do Ciebie wielką prośbę.Napisz mi jak to zrobiłeś.

Ja swoją odpowiedź napisałem po Twojej wypowiedzi z 17.38 9X 16r.

Dopiero później wyswietliło misię ,że jest już OK.

Opisz to w miarę przystępnie, bo nie jestem biegły w informatyce.

Dużo gram, ale mam juz prawie 74 lata i zabijam czas na emeryturze grając w Arma3.Mój nick na steamie to czesterw. Nie chciałbym wracać do Hamachi czy Tungle. Pozdrawiam

i gratuluję rozwiązania problemu.  Czesław