Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

FunBox 2.0 nie wykrywa dysku USB

Myślę, że warto inwestować w porządne firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży, bo oprogramowanie mają wyśmienite, z resztą sprzęt też, a obecny router tp-linka od innego łącza internetowego w moim domu przetrwał już 8 lat ciągłej pracy i nadal ma się świetnie, dlatego chcę sprawdzonego rozwiązania. Natomiast Oragne FunBox pozostawia sobie wiele do życzenia, nie mówiąc już o ubogiej konfiguracji, to na dodatek nie spełnia jednej z podstawowych funkcji związanych z czystą obsługą hardware. Może ktoś jeszcze miałby pomysł co można zrobić z tym FunBoxem, żeby zaczął obsługiwać tą pamięć?

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 nie wykrywa dysku USB

@Magmaruss To już twói wybór co weżniesz pamientaj że ta firma tp-link już nie robi dobrego sprzetu jak było to kiedyś.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

FunBox 2.0 nie wykrywa dysku USB

Zawsze coś wybiorę, ale to już mniej ważne. Może odezwie się ktoś odpowiedzialny za oprogramowanie od tego routera i przynajmniej powie czy wdrażane są jakieś aktualizacje poprawiające kompatybilność urządzeń USB i kiedy mniej więcej można takiej aktualizacji się spodziewać?

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 nie wykrywa dysku USB

@Magmaruss Będzie niebawem taki Firmware: SoftAtHome SG10_sip-pl-6.2.19.17

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 nie wykrywa dysku USB

@Magmaruss Czy udało tobie się rozwiązać problem ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

FunBox 2.0 nie wykrywa dysku USB

Do tej pory problemu nie rozwiązałem, bo szczerze mówiąc nie próbowałem żadnych nowych rozwiązań. Prawdopodobnie nie obejdzie się bez wymiany sprzętu na lepszy.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 nie wykrywa dysku USB

@MagmarussTo pozostaje tobie zakup nowe routera.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 9
  • 2

FunBox 2.0 nie wykrywa dysku USB

Podłączenie dysków zewnętrznych do FB2 jest problem. Po pierwsze Ruter go nie wykrywa po drugie podpięty dysk zrywa sesje internetową. Problem jest softwerem FB2.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 nie wykrywa dysku USB


din333 napisał(-a):

Podłączenie dysków zewnętrznych do FB2 jest problem. Po pierwsze Ruter go nie wykrywa po drugie podpięty dysk zrywa sesje internetową. Problem jest softwerem FB2.


@din333 Może ja mam wadliwy router Funbox 2.0 bo u mnie widzi każdy dysk usb 2.0 i 3.0 i nie zrywa polaczenia Internetem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

FunBox 2.0 nie wykrywa dysku USB

Witam u mnie nic nie pokazuje posiadam Funbox 2.0 i podłączyłem dysk 1TB z przodu do USB i pokazuje to co na zdjęciu czyli nic


689.jpg