Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Wiem poprostu chciałem obejść sie bez kabli
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Bez kabli będzie wolniej po wi-fi, da się, tym bardziej jak mus, to bierz na próbę ten od Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Nie wezmę na próbę bo jak napisałem na początku ja go mam ! Problem w tym , że dzieją sie rzeczy takie jak opisałem powyżej . Będąc na pietrze gdzie extender internet chodzi po przejściu na parter w pobliże Funboxa nie chodzi internet . Poprostu niewiem dlaczego sie mogą dziać takie rzeczy .

W Orange doradzali mi po zalogowaniu na 192.168.1.1

1.usunięcie z nazwy /ipv6
2.zmiane kanału
3.zmiane pasma
4.reset Funboxa do ustawień fabrycznych .

Ipv6 usuwałem i dawałem wymuszenie ipv4

Kanał zmieniałem

Pasma ustawiałem albo wspólne albo pojedynczo 2,4 bądź 5

Reset także był robiony.

Żadna powyższa czynność nie przynosi rezultatów.

Extendera także nie zwrócę bo nie przyszło mi do głowy , żeby zostawić pudełko a bez niego zwrot nie zostanie przyjęty i tak 230 zł w błoto

Ktoś ma pomysł co można zmienić w ustawieniach , żeby wreszcie to działało jak trzeba ?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2.0 a wifi extender plus

mam pytanie, czy parowałeś telefon z extenderem? Przeczytaj moją recenzję. Zalinkował ją w pierwszym komentarzu @Anonim, wraz z recenzją @mabud73 . Zwracam tam uwagę na ten problem. Trzeba usunąć to sparowanie telefonu z extenderem. Nawet resetując extender, który następnie trzeba sparować tylko z Funboxem.

Poprawiłem, bo przy korekcie w telefonie gubi wpisane wcześniej loginy użytkowników.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Parowałem tylko funbox z extenderem . Telefon poprostu podłączyłem do sieci przez wifi .

Reset Funboxa robiłem i extendera . Następnie sparowanie jednego z drugim . W telefonie wchodzę w wifi i szukam sieci wychodzi funbox łącze . Wychodzę na piętro gdzie zlokalizowany extender działa poprawnie . Schodzę tam gdzie funbox stronę próbuje wczytać jednak żadnej sie nie udaje .

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@viehu1989. Ciekawe, rozumiem, że po wejściu i zejściu telefon widzi cały czas SSID sieci, tylko nie zestawia połączenia, tak?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Tak . Przykładowo po wejściu na górę pokazuje full zasięg ładuje strony itp . Zaczynam schodzić na dół z telefonem w ręce tam gdzieś na półpiętrze zejdzie na chwile na 2 kreski . Zejdę w okolice routera pojawiają sie znów 3 kreski . Wpisuje przykładowo Onet google interia każda z tych stron próbuje zaskoczyć ale nie załaduje . Nie ma sytuacji żeby mnie w którymś miejscu wywaliło z sieci .

Tak samo diody normalnie na funbox świecą te co trzeba i na extender . Tymbardziej nie rozumiem dlaczego może mnie nie łączyć
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@viehu1989Może być problem z telefonem a wystarczy tylko na chwile rozłączyć polaczenie wifi i załączyć powinno pomoc. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Próbowałem z 4 telefonami 🙂

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

A jest możliwość , że jest cos zle ustawione w ustawieniach Funboxa ?