Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 29, Specjalista
  • 6655
  • 5991
  • 69

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

https://www.orange.pl/prt/pl/klienci_ind/sklep/modemy_neostrada_orange/wszystkie
orange.pl > Dla Ciebie > Telefony i Urządzenia > modemy stacjonarne i akcesoria > wszystkie -
Wi-Fi Extender Plus na szarym końcu, zamiast na początku. No i @Piotrekk85 dał komentarz na blogu.

Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3481
  • 113

Też widziałem ze @Piotrekk85 żyje Emotikon: Język

Out do odwołania...

Poziom 39, Guru ****
  • 24068
  • 12248
  • 1118

@mabud73: żyję. A jakiś filmik na yt? Emotikon: Mrugający
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3481
  • 113

Wybacz @Piotrekk85, ale zapędów "a`la Pasikowski" nie mam, a taki ten filmik by pewnie był Emotikon: Język haha

Out do odwołania...

Poziom 24, Specjalista
  • 541
  • 575
  • 24

[ Edytowane ]

A jak z przechodzeniem między urządzeniami gdy WiFi Extender Plus jest ustawiony jako repeater (czyli zestawiony przez WPS, a nie po kablu)? Najlepiej w parze z Airboxem. Chodzi o płynność transmisji. Czy jest tak, że najpierw musisz do zera stracić zasięg Airboxa i wtedy telefon zestawia połączenie z Extenderem czy wystarczy, że będziesz miał mocniejszy zasięg Extendera i telefon płynnie przeskoczy? Fajnie gdybyś przetestował to z WiFi Calling (jeśli masz natywną opcję to wyłącz VoLTE w ustawieniach telefonu) czy nie nastąpi zerwanie połączenia.

Jeśli taka opcja by działała w takiej konfiguracji to brałbym, bo LTE mam mocne tylko w jednym pokoju i tam stoi router, a w dalszej części domostwa jednak WiFi ma słabszy sygnał i rozmowa zaczyna się rwać. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 2054
  • 5259
  • 110

[ Edytowane ]

O. Obecnie wzmacniacze testują @Misiek62 i @Jozefg. Panowie, wyzwanie do testów, oczywiście jeśli czujecie się na siłach i będziecie mieć możliwości Emotikon: Szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

@ArturJak patrzę na to urządzenie to brakuje, mi opcji jak Diody LED pozwalają określić pozycję urządzenia, która zapewni optymalne zwiększenie zasięgu i przepustowości.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 35, Ekspert
  • 3591
  • 4888
  • 129

[ Edytowane ]

Artur napisał(-a):

O. Obecnie wzmacniacze testują @Misiek62 i @Jozefg. Panowie, wyzwanie do testów, oczywiście jeśli czujecie się na siłach i będziecie mieć możliwości Emotikon: Szczęśliwy

Nie nadążam @Artur, jakie wyzwanie? Czegoś nie widzę, jakieś konkretne zadanie? Czy to o co pytał @p2225? Uzupełniając , airboxa nie mam Emotikon: Smutny

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@Misiek62Czy ten wzmacniać ma port USB ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 35, Ekspert
  • 3591
  • 4888
  • 129

@Konto usunięte, nie ma usb, są 2 porty Ethernetowe Gigabit.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz