Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?


likom79 napisał(-a):

@Remi 
to uda się coś z tym bridge ? czy możemy zapomnieć o Funbox 3.0 aby działał w tej opcji,,,  bo temat się ciągnie i nic z tego nie wynika  


@likom79Raczej nie w Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Hehe. Widzę że temat nie umarł a wręcz ma się dobrze 😄

Miałem zmienić ISP kilka miesięcy temu ale z różnych powodów nie mogłem. Aktualnie jestem na umowie bezterminowej z opem kablowym i w każdej chwili mogę dokonać zmian. Wczoraj dzwoniłem do BOKu i u nich na stanie nie mają FB2, trzeba iść do lokalnego salonu i tam szukać. Niebawem tam się właśnie wybiorę. Bez FB2 raczej nie będę podchodził do tematu. Czy ktoś konfigurował światełko na zestawie FB2  + ONT+ router z tomato?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Cześć wszystkim.

Pojawiłem się bo 17.10.2017r. przychodzą mi montować światłowód 300. Chciałem swój sprzęt zostawić bo mam chociażby VPN ale okazuje się, że będzie FB 3.0 a ja chcę swojego FB7590. Kupno ONT to nie problem ale co z tego jak i tak nie ruszy skoro musi być autoryzowane przez Orange. Kto podpowie co zrobić? Chyba pogonię techników bo inaczej  będę się denerwował przez cale 24 miesiące, że mnie tak wyrolowali.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Powiedz, że albo przynoszą FB 2.0 + ONT albo nie podpiszesz umowy,


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Niedługo uruchomimy pomysły dla Funboxa i będziecie mogli lobbować o tryb bridge I inne rozwiązania 🙂

@ASSsik nie przekreslalbym Funboxa 3.0. Fritzbox 7590 to fajny sprzęt ale Funbox 3 naprawdę daje rade szczególnie jeśli chodzi o moc anteny w AC.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

@Remi przepraszam Cię ale ja nie potrzebuje fajnego sprzętu tylko funkcjonalnego. Czy Funbox obsłuży mi 12 VPN, głowice termostatyczne i takie tam....??? W przypadku gdy odpowiedź brzmi TAK to ok może być ten fajny Funbox 😉

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?


Remi napisał(-a):
Niedługo uruchomimy pomysły dla Funboxa i będziecie mogli lobbować o tryb bridge I inne rozwiązania 🙂

@ASSsik nie przekreslalbym Funboxa 3.0. Fritzbox 7590 to fajny sprzęt ale Funbox 3 naprawdę daje rade szczególnie jeśli chodzi o moc anteny w AC.

@RemiJak dla ciebie chodzi o WIFI AC to po co kupujesz inne sprzęty do domu ? Przecież FB 3.0 ci wystarczy na twoje m2 i inne rzeczy ?


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

niestety (z punktu widzenia mojej firmy) zmieniłem mieszkanie (stety z mojego punktu widzenia bo jest o wiele większe 🙂 i nie mam w światłowodu od Orange (jeszcze 🙂 ... ) .. stąd cała zabawa z innymi sprzętami :).


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Z vpn'ami może być gorzej 🙂 ... ale dość dużo rzeczy tak 🙂 .. pytanie co jest ważne. Jak konfiguracja to zgadzam się są zdecydowanie lepsze systemy i routery (obecnie w domu mam sieć w oparciu o Ubiquiti Controller z USG i 2 AP) ... jeśli chodzi o antenę i zasięg to jestem pod bardzo miłym wrażeniem tego co moi koledzy zrobili w Funbox 3.0

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?