Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

@Anonim pobierz wersję 4.5 - numer nie ma znaczenia, chcę sprawdzić z jakim profilem zadziała. Jak ją pobierzesz uruchom jakąkolwiek stronę, np nasz.orange.pl (lub coś lżejszego jeśli znasz) i daj znać czy się załadowała.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

@spiro , pobrało się szybko, ale wyszukiwanie po frazach, zakładkach, czy URL to męczarnia. W końcu, myślę sobie, że Google mi pomoże na moim koncie. Zalogowałem się i od razu się wylogowałem. Usunąłem też historię, ale to starowinka ten telefon i licznik nabił mi 319 KB wychodzące oraz 2585 KB przychodzące.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Czyli działa, czyli mamy działający profil. Pora zatem na fazę 2, czyli konfigurację skrzynki w klienci poczty w telefonie. Załatw proszę wszystkie możliwe parametry skrzynki multiboxa: serwery, porty itp. Dziś jestem w pracy w terenie i jutro na spokojnie zaczniemy to ustawiać.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

@spiro , trwało to, ale mam co trzeba:

MB parametry.PNG


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Ja też coś znalazłem

 

Login: pełny adres email, np. jan.kowalski@orange.pl
Serwer POP3 (dla wiadomości przychodzących): mail.orange.pl
Port dla wiadomości przychodzących: 995
Serwer SMTP (dla wiadomości wychodzących): mail.orange.pl
Port dla wiadomości wychodzących: 587
Zabezpieczenia: SSL/TLS

IMAP tak jak na poprzedniej platformie nie będzie dostępny. 

 

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Inna-oferta/thread-id/991/page/1

 

Wejdź w menu wiadomości -> ustawienia -> email -> kreator konfiguracji i postępuj zgodnie z informacjami powiającymi się na ekranie używając powyższych danych.

UWAGA! pamiętaj,zeby zaznaczyć opcję zostawiania kopii na serwerze bo w przeciwnym wypadku telefon pobierze z serwera wszystkie listy i tylko na telefonie będa dostępne. Weź to pod uwagę jeśli masz tam coś ważnego.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

@spiro , to dwa różne ustawienia, ale i tak nie jest to w Ustawieniach wiadomości (ustawienia wspólne,sms,mms,wap push, wiad.sieciowe,poczta głosowa,wiad.sieciowe,poczta głosowa,wiad.alarmowa,stan pamięci). Do ustawień jest kafelek E-mail-Witamy w kreatorze poczty elektronicznej. Kolejne ekrany pomogą skonfigurować telefon. Kontynuować? (Tak, Nie)...tak to wygląda.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Tak, to powinno byc to. Podawałem ścieżkę z mojego b2700 i myślałem że u Ciebie też jest podobnie bo oba tele powstały w podobnym czasie. Ale jak widać, ktoś w samsungu uznał że trzeba coś zmienić...

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

To jedziem na Bielany Emotikon: Mrugający

Uuu! Tego jest: Windows Live, Gmail, Multibox, Onet, WP, Interia, o2 oraz Inne konta e-mail.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Wybierz Inne konta e-mail.

Niby jest Multibox, ale skoro w 2017r. była zmiana serwerów więc na 99% ten szablon nie zadziała.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Jadę po kolei po swoich ustaleniach-Ustawienia poczty to jest podpowiedź mail.orange.pl i Bezpieczne połączenie jest Wył./Zmień/...wtedy zmienia port, więc zostawiam, jak jest..Dalej...Kreator konfiguracji ukończył...coś tam tak szybko, że nie zdążyłem i wstawił się mi ekran E-mail z pozycjami...wszystko na [0/0] i [0]...na końcu są Ustawienia.