Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć ubezpieczenie telefonu?

czynny od 8 do 18 -  warto zaznaczyć;) Warto pomyśleć o jakimś automacie.  i na początek: "jeśli chcesz zrezygnować wciśnij 1"


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć ubezpieczenie telefonu?

Witam. Po 1sze: próbowałem dziś wielokrotnie dodzwonic sie na ta infolinie i poleglem na czekaniu. Czy komuś się udaje tam dodzwonić? Rozumiem, że to ma zniechęcać klientów, a pieniądze za ubezpieczenie lecą.
Po 2gie zawierając umowę z konsultantem przez tel. nie było mowy o dodatkowych opcjach, które jak się potem dowiedziałem po wyższych rachunkach i dopiero po zapytaniu konsultanta (bo na fakturze nie piszą za co ta kwota!) zostały włączone bez informacji o opłatach!!! Ani o tym że przez 1szy miesiąc są bezpłatne, a potem można je wyłączyć (jeśli się zadzwonisz!).
CO ZA NACIĄGANIE KLIENTÓW!

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć ubezpieczenie telefonu?

A jak zablokowac to przez sms?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłączyć ubezpieczenie telefonu?

Chyba nie ma takiej opcji.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Jak wyłączyć ubezpieczenie telefonu?

ja mam extra sprawe ubezpieczyli mi modem i moge sobie za free wymienic szklo tylko gdzie ono jest w Huawei 525 🙂 nasjsmiesznie ze dzwonilem ze niechce ubezpieczenia ale i tak wlaczyli specjalnie zeby chociaz jeden miesiac sobie dodatkowa kase sciagnac


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Jak wyłączyć ubezpieczenie telefonu?

Cóż, nie powiem że jestem ciekawy, co by się stało, jakbyś router oddał na to ubezpieczenie Emotikon: LOL


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Jak wyłączyć ubezpieczenie telefonu?

no wlasnie tez jestem ciekaw ale brawo orange 🙂 niedosc ze nie ich router sam sobie kupilem  to jeszcze szklo moge wymienic