Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


pablo_ck napisał(-a):

Wszystko wyjdzie w praniu 🙂 Ja myślę że takie 30 dni w PL 30 dni w UE przejdzie, oczywiście mogę się mylić, ale.....


Wersja bardzo optymistyczna Emotikon: Szczęśliwy Obawiam się, że nie będzie tak łatwo. Ciekawe czy ktoś z Orange napisze na ten temat, ponieważ oni biorą pod uwagę tylko osoby, które jadą na wakację do dwóch tygodni lub w celach służbowych.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


Piotrekk85 napisał(-a):
@Ron: a nie gdzie masz słowo "nieustanne"? 🙂

To juz gra słów, ale myślę że chodzi im o nieprzerwane przebywanie w roamingu lub 4 miesiące w ciagu roku. Tak naprawdę nie potrafimy zinterpretować tych informacji Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Piotrekk85, @Ron - @Jarek w swojej wypowiedz napisal chyba jasno "Masz prawo PRACOWAĆ DORYWCZO za granicą. Jeśli jednak, większość czasu spędzasz za granicą, będą doliczane dopłaty. Jeśli wyjeżdżasz na miesiąc do pracy do np. Niemczech, a normalnie jesteś w kraju, to spełniasz założenia - to właśnie m.in. dla Ciebie wprowadzono te zmiany."!!!


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Tak @Anonim, z tego co nam napisał @Jarek, wynika że można korzystać z roamingu nieustannie przez miesiąc. Jeśli to prawda, to Orange pozamiatał rynek   Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Dla mnie to nie jest jasne. Poza tym dalsze zapisy są bardziej zawiłe jak Orange ma wzywać do potwierdzenia stałego zamieszkania - sms? nie każde urządzenie je odbiera i nie każdy operator roamingowy je przesyła. List polecony? - no jak ktoś jest za granicą to siłą rzeczy go nie odbierze. Mail? - nie ma obowiązku w regulaminach czytania maila.
Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Piotrekk85  Orange może samodzielnie monitować do jakiej sieci i przez jaki okres loguje się numer. Więc po co potwierdzenia???


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Ciekawe czy oni sami już wiedzą jak będa traktować klienta, który pracuje za granicą, ale mieszka głównie w Polsce.

Reklamują się jednoznacznie Emotikon: Szczęśliwy

 

Dobrze, że jest dyskusja na ten temat Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Orange Roaming.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

To po co te zdanie?
"Zasady FUP:
1) Jeżeli korzystają Państwo z roamingu w Strefie 1 możemy wymagać od Państwa dowodu stałego zamieszkania w Polsce lub dowodu istnienia innych okoliczności, wiążących się z częstym przebywaniem w Polsce przez dłuższy czas. W przypadku, gdy nie przedstawią ich Państwo do 14 dni od naszego wezwania, do opłat naliczanych w roamingu możemy doliczyć opłaty dodatkowe w wysokości: "

Poza tym na innych forach ktoś szuka cennika nowego roamingu dla mixa. Nie wiem czy mixy są jeszcze w starych taryfach... Jest ileś pytań... bez odpowiedzi...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Ron: wcześniejsza wersja reklamy dawała i połączenia międzynarodowe. Reklama, reklamą...

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


Piotrekk85 napisał(-a):
To po co te zdanie?
"Zasady FUP:
1) Jeżeli korzystają Państwo z roamingu w Strefie 1 możemy wymagać od Państwa dowodu stałego zamieszkania w Polsce lub dowodu istnienia innych okoliczności, wiążących się z częstym przebywaniem w Polsce przez dłuższy czas. W przypadku, gdy nie przedstawią ich Państwo do 14 dni od naszego wezwania, do opłat naliczanych w roamingu możemy doliczyć opłaty dodatkowe w wysokości: "

Jak ma wyglądać w praktyce to dostarczenie dowodu zamieszkania w Polsce. I co jak dany klient dostarczy informację i dalej korzysta z roamingu Emotikon: LOL