Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

Regulaminy trzeba czytać ale... tam nie znajdziesz informacji, czy lejek ci włączą po przekroczeniu 10GB, 30GB czy 50GB dziennie. To jest zaszyte w algorytmach systemu i klient ma prawo czuć się rozczarowany i niedoinformowany.

Anonim

Nie dotyczy

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

@bluesmanniak  z tego co zaobserwowałem, lejek łapię przy 10GB zjedzonych w dzień na prepaid, biznesmen przy 30GB lub nawet trochę więcej dziennego transferu, to na co oni narzekają, fakt że płacą więcej, ale mniej i tak niż w abonamencie zwykły klient, jakby chciał połowę tego transferu mieć


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 17
  • 0

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

Ta taaaki mądry to się cieszy że ma 1000GB, ale... mądrość jego tak wielka jak samozadowolenie z tego, że Orange nie da mu nigdy przez lejek wykorzystać tego 1000GB.

 

A ja się pytam czy to uczciwe dostać 1000 GB, którego realnie przez lejek nie da się wykorzystać ???

Sam pracuję w dużej korporacji i wiem jak ludzi się mami obietnicami wielkich rzeczy, promocji itd...

 

Tak jak w tym przypadku super cena... super 1000GB, których nigdy się nie wykorzysta... o cóż kolejna super promocja bez pokrycia  w realnych warunkach.

Anonim

Nie dotyczy

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

@nothappyuser  skoro o trollowaniu, to sam trollujesz w temacie 😐

gdzie u Operatora masz coś jak z reklamy, bądż Poważny!

Tak na koniec nikt tu nam za pisanie nie płaci, więc nie pisz nie prawdy!

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 17
  • 0

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

Bardzo przepraszam jak kogoś uraziłem nie taki był mój cel, ale pisać pochlebnie o kimś, kto w mniejszym lub większym stopniu oszukuje innych... o to mnie kojarzy się z płatnym trolem. W korporacjach zatrudnia się ludzi, którzy na każdy negatywny wpis mają zrobić 10 pozytywnych - znam to zawodowo od kuchni z praktyki.

Ja poprostu wyrażam swoje niezadowolenie z tego, że zostałem oszukany dostając 1000GB, których przez zakładane specjalnie, świadomie i z premedytacją lejki przez Orange nie mogę wykorzystać. Przerobiłem ten temat na infolinii BOK Orange, sami przyznają, iż zakładają lejki na użytkowników i taka polityka firmy. Ja do konsultantów z BOK i działu technicznego nic nie mam, sami otwarcie mówią, iż tak jest i to odgórnie ustalone/narzucone.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

Internet mobilny nie jest z gumy. Zasoby trzeba jakoś podzielić na wszystkich.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

@nothappyuser  Ten lejek masz do jakiej szybkości ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 17
  • 0

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

No cóż lejki w Orange są były i pewnie będą. Tak jest i tyle. Internet firmowy jest w firmie żony, ja po powrocie z mojej pracy w korpo się irytuję, że wieczorne transfery są... 5mb/s... Ale, żona w firmie miała kilka numerów przenieść do Orange, przez "powolny" internet tego nie zrobi i tyle. Umowa w Orange się skończy to poszuka się lepszej alternatywy i tyle. Wolny rynek, wolna wola, to my konsumenci portfelami decydujemy kogo wybrać 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 17
  • 0

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

Jak nie ma lejka to na modemie cat6 z agregcja pasm mamy transfery minimum 70mb/s do 130mb/s ale jak jest lejek, a jest często to spada do 5mb/s a wtedy otwieranie stron to udręka,nie wspominając o youtube które poprostu nie działa. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

Napisałbym reklamację przedstawiając podane wcześniej argumenty o braku możliwości wykorzystania zakupionego pakietu. Jako oczekiwania podałbym zwiększenie ilości GB po których zakładany jest lejek lub zwiększenie prędkości lejka.