Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

A to jednak kontaktowałeś się z BOK.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 3
  • 0

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

Czy pisanie na facebooku na fanpage można uznać jako kontakt z BOK?

Anonim

Nie dotyczy

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

@RexRX_PL nie.
Kontakt z BOK możliwy jest telefonicznie pod numerem *100 (510 100 100), poprzez aplikację Mój Orange, za pośrednictwem zgłoszenia na portalu Mój Orange, mailowo na adres bok@orange.pl lub listownie.

Facebook jest oficjalnym kanałem kontaktu i pomaga, jak może jednak ma ograniczone możliwości.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

W wiadomości prywatnej niektóre informacje możesz uzyskać. W publicznych wpisach nie.

Więcej informacji jak pisze @Anonim.

 

Poza tym trochę nie rozumiem odpowiedzi zacytowanej tu https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Abonament/page/1/thread-id/5046#U43455 Ciężko pisać, że masz lejek nie sprawdzając tego. Albo coś źle rozumiem.

Anonim

Nie dotyczy

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

@Piotrekk85 mi to wygląda na standardową formułkę o zasadzie działania lejka technicznego + warunkowe przeprosiny.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 17
  • 0

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

Miałem ten sam problem pobranie gry 30, 60 czasem nawet większej jednorazowo, zawsze potem na drugi zień jest lejek i... zadzwoniłem do BOK, potwierdzili, że ze względu na bezpieczeństwo stabilności sieci dla tych co a "dużo" pobierają nakładają lejki... mnie notorycznie nakładają lejek do 5gb na jeden dzień, później już wszystko śmiga jak należy. Zatem Orange świadomie nakłada lejki na tych co dużo pobierają i sami na infolinii BOK się oficjalnie do tego przyznają.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 17
  • 0

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

Drogie Orange mam pakiet biznes LTE z możliwością pobrania 1000 gb miesięcznie, ale realnie nie dajecie mi takiej możliwości, czuję się oszukany... Namawialiście mnie dodatkowo na wzięcie kilku numerów telefonicznych na firmę, ale ze względu na nakładane lajki, nie wezmę tych numerów telefonicznych, ja straciłem na umowie LTE z wami, wy nie zarobicie na mnie na kolejnych numerach telefonicznych. Taka sytuacja, pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Anonim

Nie dotyczy

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

@nothappyuser  nadajnik LTE ma ograniczoną wydajność, wystarczy garstka takich i przepustowość łącza się wyczerpie, inni wtedy nie skorzystają z LTE, przecież Internet Mobilny nie jest tylko dla klienta biznesowego, normalny użytkownik też ma prawo skorzystać bo też płaci za to, te 999 MB masz za śmieszne pieniądze, normalny klient nie biznesmen zapłaci kilka razy więcej, więc nie narzekaj na lejek techniczny, tak na koniec, inni Operatorzy mają podobne praktyki, ba czasem lejek masz może mniej agresywny ale cały miesiąc, nawet o tym nie wiedząc.

Anonim

Nie dotyczy

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

@nothappyuser  "Czuje się oszukany" ale nie jestem oszukany. Jest wszystko napisane w regulaminie.

                             Głupi tego regulaminu nie napisali he, he.  

Anonim

Nie dotyczy

Lejek techniczny tzw. lejek Heavy User

@Anonim  regulamin jest jasny, ale kto go czyta, tak jak umowy które podpisuje, potem krzyk że kogoś oszukano 😉