Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

@mabud73  nowa oferta wchodzi w życie 10 lutego 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love

@Anonim  tego regulaminu co zalinkował @Anonim zdanie pierwsze brzmi: "Promocja Orange Love Internet/TV/Tel.domowy/Tel.komórkowy 1/17 (zwana dalej Promocją), której jesteśmy organizatorem, jest dostępna od 30 stycznia 2017 r. do odwołania."

 

Update, ten regulamin jest na tej stronie którą Ty @Anonim zalinkowałeś zakładając temat... dziwna rozbieżność informacji.



Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange Love

W komentarzach na telepolis jest info, że oferta jest już dostępna na infolinii i w salonie, ale ciężko to zweryfikować.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

Czasmi nie ogarniam tego "bałaganu" informacyjnego, ale......może telepolis.pl ma jakieś kiepskie przecieki 😜 😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange Love

To warto poczekać na regulaminy i cenniki 🙂

 

Ew miesiąc jak pojawią się pierwsze poprawki 😄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Love


pablo_ck napisał(-a):

@mabud73  nowa oferta wchodzi w życie 10 lutego 🙂


@Anonim, chyba Ci się pomyliłem z @Misiek62 Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

@mabud73  może i tak, ostatnio wpadam tutaj tylko na krótkie chwile 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Orange Love

Ja dzwoniłem dziś na infolinię .

KOnsultant powiedział że on sam oddzwoni do mnie 10 lutego , bo wtedy dopiero konsultanci będą mogli oficjalnie przedstawiać i sprzedawać "orange love" 

W tej chwili mam neo "do 20 mega" , neofon , orange tv [pakiet extra+ a 39,90 zł ]

Umowa kończy mi się pod koniec czerwca  , konsultant powiedział że wg niego będę mógł przejść juz za te 8 dni do nowej umowy . Ciekawe jaki pakiet tv do tego dadzą 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Love


wlodarek1 napisał(-a):

Ja dzwoniłem dziś na infolinię .

KOnsultant powiedział że on sam oddzwoni do mnie 10 lutego , bo wtedy dopiero konsultanci będą mogli oficjalnie przedstawiać i sprzedawać "orange love" 

W tej chwili mam neo "do 20 mega" , neofon , orange tv [pakiet extra+ a 39,90 zł ]

Umowa kończy mi się pod koniec czerwca  , konsultant powiedział że wg niego będę mógł przejść juz za te 8 dni do nowej umowy . Ciekawe jaki pakiet tv do tego dadzą 

 


@wlodarek1, nie wiem czy konsultant nie wprowadził Cię w błąd. Z tego co wiem "widełki" na wcześniejszą umowę lub jej przedłuzenie na innych zasadach to 90 dni, czyli w Twoim przypadku to dopiero marzec, ale moze się mylę. Może zmieniły się zasady przedłużania umów (w co jednak watpię)...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love

@mabud73 jeśli ten regulamin który jest na stronie telepolis miałby obowiązywać to są tam takie zapisy: 

 

"Jeżeli korzystają Państwo z usługi Neostrada, Usługi TV, Pakietu usług Neostrada z Usługą TV, Pakietu usług Neostrada z Neofonem, Pakietu usług Neostrada z Usługą TV i Telefonią internetową mogą Państwo skorzystać z Promocji w dowolnym momencie trwania obecnej umowy zawartej na czas określony lub czas nieokreślony.
Wyjątek stanowią: 1) promocje, których elementem była możliwość dokonania zakupu rzeczy po promocyjnej cenie. W tym przypadku mogą Państwo skorzystać z Promocji nie wcześniej niż po upływie 12 miesięcy korzystania z dotychczasowej promocji, 2) usługi w Opcji 100 Mb albo wyższych świadczone w ramach umowy na czas określony. W tym przypadku mogą Państwo skorzystać z Promocji jeśli do daty zakończenia umowy zostało nie więcej niż 90 dni.
4. Jeżeli korzystają już Państwo z Usługi telefonicznej świadczonej w Sieci mobilnej (telefon komórkowy), mogą Państwo skorzystać z Promocji: 1) w dowolnym momencie trwania obecnej umowy zawartej na czas określony lub na czas nieokreślony - jeżeli korzystają Państwo z oferty bez telefonu, lub 2) nie wcześniej niż po upływie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy lub aneksu na czas określony - jeżeli korzystają Państwo z oferty z telefonem, lub 3) w dowolnym momencie trwania obecnej umowy zawartej na czas określony - jeżeli korzystają Państwo z oferty z telefonem i skorzystali Państwo z zakupu telefonu na raty. Wtedy zobowiązani są Państwo do zapłaty pozostałych rat za urządzenie zgodnie z Harmonogramem spłaty rat, który Państwo od nas otrzymali..." 

 więc nie trzeba czekać do 90 do końca umowy...