Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@danielekpl , to pisz jak będziesz mógł co zrobiłeś, że zachowałeś numer. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Wiecie co - czytam Wasze kolejne wpisy i brwi wędrują mi coraz wyżej. Czy tylko ja mam wrażenie, że Orange zachowuje się tak, jakby kompletnie nie zależało mu na klientach? Polityka "to się nie da" mogła być skuteczną metodą pozbycie się up…liwego klienta w czasach PRL, kiedy ten klient mógł co najwyżej kląć, ale i tak nie miał wyboru. Ale dziś?…

 

Powiem szczerze: gdybym był na miejscu autora wątku i musiał płacić miesięcznie 69 zł za usługę, z której nie korzystam, i MUSIAŁ przedłuża umowę na takich samych warunkach "bo tak", albo stracić numer, to w pierwszej chwili, kiedy byłoby to możliwe, odszedłbym do konkurencji.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 34
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

To ja jestem autorem wątku - odszedł bym do konkurencji - jak by to było możliwe z zachowaniem obecnego numeru a w przypadku Orange Love nie jest to takie proste...

 

Też wydawało mi się że takie metody są niemożliwe w 21 wieku...

 

 

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@danielekpl  a kto zabrania przeniesc numer do innego operatora? nr przeniesiesz ale tez musiasz zrobic rezygnacje z internetu mobilnego. w innym przypadku bedziesz mial tego neta za ktorego bedziesz placil tak jak do tej pory.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Orange rozmija się w wersji. Jeśli umowa jest na pakiet, to po mnp reszta powinna być wyłączona. Trochę konsekwencji...

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

ale nie bedzie. to tak samo jak nr glosowy ktory jest w love 4G przeniose np do love 4U. mobilny powinnien sie dezaktywować z automatu, tak? nie ma czegos takiego. pozostanie mobilny w lovie a nr glosowy bedzie w nowym lovie 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Ale to wszystko to są ograniczenia proceduralne a nie techniczne i tak jak pisze burebusek - jest to bardzo nieładne postawienie sprawy.

Przy okazji - czy po zrezygnowaniu z Love mogę wrócić do analogowego stacjonarnego numeru (o ile jeszcze moja centrala będzie technicznie na to pozwalała)? Tego tez pewnie w żadnym regulaminie nie przewidzieli...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 34
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

jest to niestety pułapka - wydostanie się z niej jest trudne ..... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@s_a_t_a_n: jeśliby pracownicy Orange stosowali się do zapisów umów i regulaminów, to nie powinni proponować wcale migracji z jednego Love na drugi. Więc tu i tak klient jak pójdzie za skargą do UKE czy sądu to wygra.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

a dlaczego nie powinni proponowac migracji? majac np love 4G mozesz zmigrowac np do lova 2U. jezeli klient chce wiec po co ma skladac skargi? haha