Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Koniec umowy

Rezygnacje z umowy abonamentowej i uruchomienie na tym samym numerze uslugi na karte.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Koniec umowy

Na jednym formularzu tak bylo?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Koniec umowy

Pismo odrecznie napisane, podpisane i opieczatkowane przez pracownika salonu Orange, zeskanowane do systemu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Koniec umowy

Zadzwoń na infolinię 510100100 (połączenie płatne z Twojego numeru) lub jeśli nie masz dziesiątek kilometrów podejdź do salonu, a najlepiej firmowego, bo moim zdaniem powinieneś podpisać oświadczenie dyspozycji zmiany oferty abonamentowej na ofertę na kartę.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Koniec umowy

Dzieki. Co do salonu to juz bylem w grudniu, wlasnie po to zeby ponownie nie musiec tam biegac.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Koniec umowy

W grudniu było za wcześnie więc podejrzewam że przyjęto jako rezygnację.
Zgodnie z poniższym linkiem taką dyspozycję można zgłosić jeśli jest mniej niż 30 dni do końca umowy.
https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-oferty-z-abonamentu-na-kar-1#dla-klienta#brak#jakie-warunki-tr...

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Koniec umowy

Za wczesnie bylo zeby to na formularzu zglosic, dlatego wydalem dyspozycje napisana odrecznie i podpisana przez pracownika salonu. Po to jest tekst pisany zeby ktos kto pozniej to obrabia wiedzial co ma zrobic 🙂 Pracownik salonu sam zaproponowal taka forme zgloszenia tego tematu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Koniec umowy

No cóż, pozostaje czekać i mieć nadzieję, że właśnie stanie się tak jak chcesz.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Koniec umowy

Zobaczymy, bede raportowal na biezaco, moze jest wiecej takich jak ja co w ten sam sposob zlecali zmiane typu swiadczonej uslugi.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Koniec umowy

Wczoraj dostalem list od Orange z przeprosinami i informacja ze usluga zostanie zmieniona, co nastapilo wczoraj w nocy i od rana jestem na karcie. Takie zalatwienie sprawy mnie cieszy, wrocila wiara w dbalosc o klienta 🙂