Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Miesięczny limit Google Play

Witam serdecznie,

 

Podczas zakupów i dopisania do rachunku w aplikacji Google Play pojawia mi się komunikat, że osiągnąłem miesięczny limit na zakupy (wydając tylko 17 złotych na aplikację). Dzwoniłem do Obsługi Biura Klienta, gdzie Pan zmienił ręcznie limit na 200 złotych. Minęły 24 godziny i do tej pory problem nadal jest ten sam. Ponownie zadzwoniłem do BOK, który twierdzi, że wszystko powinno działać i nie wiedzą co z tym zrobić.

 

Czy mają Państwo może pomysł co może być nie tak z tymi płatnościami?

 

Pozdrawiam

Patryk

25 ODPOW. 25

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Miesięczny limit Google Play

@Nudril, zrestartuj telefon. Czasami to pomaga. Zmiany ustawień trwają czasami więcej niż wynika to z zapewnień BOK...jak masz ustawioną domyślną metodę płatności w GP?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Miesięczny limit Google Play

Dziękuję za odpowiedź! Już to robiłem jak najbardziej i nie pomaga, nawet wyczyściłem pamięć cache w aplikacji Google Play, gdyż myślałem, że może problem leży po stronie telefonu.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Miesięczny limit Google Play

Warto czasami odczekać trochę dłużej niż 24h. Miałem kiedyś podobną sytuację...zmiana limitu została zaakceptowana dopiero po 5 dniach...

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Miesięczny limit Google Play

Domyślna płatność, to właśnie płatność "Dopisz do rachunku". Miałem wcześniej i kartę, ale usunąłem ją gdyż była nieaktualna.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Miesięczny limit Google Play

Tak długo?:) Skoro wszystko zostało sprawdzone, to wygląda na to, że problem być może tkwi w opóźnieniu.

No nic pozostaje mi poczekać i sprawdzić.

 

Dziękuję za pomoc i odpowiedź.

Życzę miłego dnia!:)


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Miesięczny limit Google Play

"Dopisz do rachunku" jest skutkiem kooperacji OPL z GP i nie zawsze od razu info z Orange jest zatwierdzane w GP 😉 Cierpliwości 🙂

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Miesięczny limit Google Play

Podbijam, identyczny problem tylko po 6 rozmowach z konsultantami, 3 zmianch limitu od 270 do 550 zl po 100zl w gore, i kontakcie na *900 czyli pomoc techniczną (2 zł za minute, co to ****** lata 90?) problem pozostaje, technicy zostawili tylko zgloszenie do,, dalszej realizacji" bo nawet specjalisci nie mieli pomysłu. A więc? Ktos napisze cos innego niz czekac? Pierwsza zmiana limitu 15.11.2018.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Miesięczny limit Google Play

Ile już wydałeś w bieżącym okresie rozliczeniowym (abonament) lub miesięcu (prepaid)?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Miesięczny limit Google Play

Bez rat około 270zł,lekko ponad. Na takiej kwocie zawsze miałem blokade, wpisanie watka w google prowadzi tutaj, limit mam na 550zł,po dzisiejszej rozmowie z *900 mowili ze mam jeszcze ponad 140zł,,  do wydania"

 

Edit. Wiem ze reguluje to polskie prawo, ale jedyny zapis widnieje na max kwote 6000 pln miesiecznie.