Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Interner biurowy lejek

Czy zdążyło się komuś kto ma Internet biurowy Lte by założyli lejek, po ściągnięciu 60 Giga(limit 999). Bo mi właśnie tak się zdażyło już  na drugi dzień po podpisaniu umowy

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Interner biurowy lejek

@paparobert  lejek stosują Operatorzy, jeśli agresywnie korzystasz z netu mobilnego, to łapiesz lejek, trzeba mniej agresywnie dane pobierać, lekarstwa na to nie ma.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Interner biurowy lejek

No doczytuje właśnie. Na długo taki lejek zakładają?

Anonim

Nie dotyczy

Interner biurowy lejek


@paparobertnapisał(-a)

No doczytuje właśnie. Na długo taki lejek zakładają?


Orange-blokuje-heavy-userow


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Interner biurowy lejek

Powinni na przewodowy również założyć, by światłowody się za szybko nie zużywały

Anonim

Nie dotyczy

Interner biurowy lejek

@paparobertdopóki BTS nie będą mieć większej przepustowości GB, to Operatorzy będą ograniczać szybkość po LTE, trzeba by na 2 karty sim korzystać w twoim wypadku, ba i tak na firmę jest taniej, jako klient nie biznesowy, te GB dużo drożej mnie kosztują, tak na marginesie pewnie te 999GB jest tak tanio, bo nie da się ich w całości wykorzystać.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Interner biurowy lejek

Idąc tym tokiem myślenia. Jak komuś ograniczą na swiatlowodzie, to doradzisz mu by założyli sobie drugi światłowód od innego dostawcy. Nie próbuj tłumaczyć molocha. Rozumiem że masz pojęcie na tematy IT

Ale nie którzy sie tym nie interesują i ufają w to co czytają czyli 999. Jak by byli w  porządku to by konsultancij o tym informowali. I było by po kłopocie i nie było by tych zaskoczen, i naszych postów tutaj. 

Anonim

Nie dotyczy

Interner biurowy lejek

Niedawno w tym temacie wypowiadał się @nothappyuser 

 

"Jak i kiedy Orange zakłada lejek na swoje oferty "bez limitu" No i niestety wystarczy pobrać 20GB danych dziennie, aby mieć lejek z ograniczeniem prędkości internetu do 5Mb/s. Mam Netflix lubię sobie obejrzeć film w 4k a jeden film 2,5 godziny w 4K to 17,GB danych… zwykłe przeglądanie internetu w ciągu dnia to ok 5GB danych i już razem mamy ponad 20GB danych.

 

Jak to wygląda w praktyce (moje własne doświadczenie i testy pobierania vs lejek ograniczenie prędkości internetu mobilnego Orange)

 

Pobierzesz dziennie powyżej 10GB danych i masz lejek do 15Mb/s

Pobierzesz dziennie powyżej 15GB danych i masz lejek do 10Mb/s

Pobierzesz dziennie powyżej 20GB danych i masz lejek do 15Mb/s"

 

Są to spostrzeżenia tego użytkownika.

Anonim

Nie dotyczy

Interner biurowy lejek

@paparobert  jest jak jest, tego nie zmienimy, można przejść do konkurencji, ale lepiej nie będzie, nadajniki nie są z gumy, teraz gro ma dobre modemy LTE, obstawiam że to ci co na kiepskiej miedzi byli, jakby światłowód był powszechny, to LTE było by mniej obciążone.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 17
  • 0

Interner biurowy lejek

U konkurencji będzie lepiej ja się przenoszę do T-Mobile. Aktualnie w T-Mobile mają prawdziwa ofertę bez limitu prędkości i bez limitu GB.