Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Jestem z CP od 3 lat (jeszcze 13 mieszecy umowy zostało) i LTE co mieszać robi się gorsze.  CP przyznaje ze stacja Orange/TMo blizej wiec będzie działało lepiej.  Speed test w srodku dnia CP 16down/15up z Orange na kartę 80 down/25up (ping tez o polowe mniejszy - podobne wyniki jak TMo).

 

Jestem wiec zmuszony drugi internet wykupić do biura i decyzja padła na ofertę 999gb LTE dla firm.  W paru miejscach na internecie czytałem ze Orange stosuje lejek techniczny z ta oferta do 5mbps.  Czy może ktoś to potwierdzic kto ma to usługę i korzysta z niej?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Nie wiem czy czytałeś ten wpis
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-blokuje-heavy-userow

Jeśli chciałbyś poznać konkretną dane np. ilość GB to ich nie ma. Orange ma wielopoziomowe skrypty.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

37 ODPOW. 37

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Lejki techniczne są w każdej nowo-sprzedawanej ofercie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

internet dla firm 999gb a lejek techniczny


@Piotrekk85napisał(-a)
Lejki techniczne są w każdej nowo-sprzedawanej ofercie.

Dzięki ale co to znaczy dla mnie jako użytkownika? W TMo podobno nie ma. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Nie wiem czy czytałeś ten wpis
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-blokuje-heavy-userow

Jeśli chciałbyś poznać konkretną dane np. ilość GB to ich nie ma. Orange ma wielopoziomowe skrypty.
Anonim

Nie dotyczy

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

@adamk  Jak firma funkcjonuje w nocy to interek od T-Mobile może być.

 

Bez tytułu2.png


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Posiadam tą usługę na firmę, co to wspólnego ma z biznesem, lejek techniczny 5Mbps, mam regularnie zakładany jako kara za korzystanie z netu w poprzedni dzień, pobieranie większych plików graficznych. Firma nie może pracować ze względu na spowolnione łączę do prędkości 5Mbps w godz 7:30 - 23:00. Jeżeli obciążam innych użytkowników na stacji bazowej sieci to dlaczego dostałem ofertę na łącze i strefę biurową? Nie zostałem poinformowany przy podpisywaniu umowy że takie kary są stosowane. W zapisach regulaminu nie jest zapisane w informacjach że może zostać zastosowany sztywny lejek 5Mbps. Oferta to jest nic innego jak oszustwo i przykre jest to że nikt w tej sprawie nie pomoże ze strony Orange, podpisałeś umowę to spadaj na drzewo.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

To jest żart z Orange i umową na 999gb skoro po 5gb jest brak możliwości użytkowania internetu. Sprawa dla UOKiKu bo inaczej niż oszustwem tego nazwać nie można.

 

Niby lejek 7-23, a po godz 00:30 dalej prędkość poniżej 5Mbps, gdzie na innych numerach w Orange 140Mbps.

 

Super oferta dla firm, tylko pogratulować. Na pewno pracownicy się ucieszą z otwierającego się maila 30min, o ile w ogóle nie otworzy.


Screenshot_20190706-003641_Speedtest.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Polskie prawo zakłada że mając firmę działasz jako "profesjonalista" i potrafisz przeczytać regulamin. UOKiK nie wiem czy Ci pomoże bo nie masz statusu konsumenta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Z chęcią udostępnie umowe w której nie ma zawartej informacji o lejku technicznym. Nawet konsultanci nie wiedzą, że coś takiego jest (zapis rozmowy). Tak więc jest to ewidentne wprowadzenie w błąd użytkownika. Notatke z "super oferty LTE 999Gb" w której gwarantują mi pełną prędkość do 999gb i dopiero po wykorzystaniu pakietu aktywacje aktywacje lejka też mam.

 

Dalej chcesz cwaniakować ? Konsumentem nie jestem, lecz kupującym usługę. Polecam zapoznać się z ustawą.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

W umowie nie masz żadnych zapisów o limicie GB i w jakich technologiach i przy jakiej prędkości możesz to wykorzystać. Informacje są w REGULAMINIE (to nie jest to samo co umowa, a akceptując umowę oświadczyłeś że go akceptujesz).