Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Dziwna kwota do zapłaty

witam,

 

Opłacałem dzisiaj fakturę za ostatni miesiąc i jak zwykle płatność oscylowała w granicy 260 zł. Wszystkie poprzednie faktury są opłacone, nie mam innych usług niż telefon i abonament na fakturę. Nie mniej jednak pierwszy raz w historii zdarzyło się, że w panelu z fakturami 'Kwota do zapłaty' wynosi 2611 zł. Skąd się wzięła taka kwota, skoro nigdzie w fakturach nie ma takiego obciążenia? 

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Dziwna kwota do zapłaty

Zobacz co masz w rachunku szczegółowym za co Ci naliczyło taka kwotę  https://www.orange.pl/omnibook/faktura-wyzsza-niz-zwykle#


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Dziwna kwota do zapłaty

Miesiac czerwiec - Kwota 280 zł, szcegóły faktury, a tam nie ma nic ciekawego, wszystkie składowe tych 280 zł.

 

Natomiast poniżej kwota do zapłaty, nie mam możliwości zobaczyć szczegółów, jest opłać całość online, dane do przelewu i akcje -> rozłóż na raty...

 

Wrzuciłem załącznik - jak to wygląda.


codokur.png
Anonim

Nie dotyczy

Dziwna kwota do zapłaty

@jakub6Ale poniżej masz opcje szczegóły faktury Jeszcze widać ze spóźniłeś się z opłaceniem faktury 3 dni


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Dziwna kwota do zapłaty

No ale tam nie ma nic związanego z kwotą powyżej 280 zł. 

Anonim

Nie dotyczy

Dziwna kwota do zapłaty

@jakub6To zadzwoń do BOK 510 100 100 połączenie płatne (zgodnie z cennikiem operatora)


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Dziwna kwota do zapłaty

jutro bo dzisiaj nieczynne 😒

Anonim

Nie dotyczy

Dziwna kwota do zapłaty

Infolinia czynna jest przez 7 dni w tygodniu.https://www.orange.pl/esupport_b2c_contact_client.phtml


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Dziwna kwota do zapłaty

Czynna infolinia, siedzę właśnie na przerwie Emotikon: LOL Ciekawa kwota, daj znać jak się dowiesz z czego się złożyła.

 

Dopytam natomiast, czy raty spłacałeś w terminie za telefon? Może zerwany jest plan ratalny?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Dziwna kwota do zapłaty

dzwonilem dwa razy, automat mowi ze moge pogadac od pn-soboty, taka sama informacja jest na stronie - zakladka kontakt