Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Witam, możesz po krótce przedstawić treść reklamacji, dzięki któremu uznano twoją reklamację?
Mam podobny problem, w maju otrzymałem 4 sms z taką samą treścią że pobierają z konta 11,97zł.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Dostałam rachunek na 200 zł ( mam 3 telefony ) zadzwoniłam do biura obsługi żeby zapytać czemu taki wysoki. Pan odpowiedział ze była płatność elektroniczna z jednego z numerów pewnie za jakąś grę. Sprawdziliśmy i nikt z nas nic nie ściągał. Zadzwoniłam ponownie i poprosiłam o sprawdzenie kiedy była ta płatność dokładnie i za co ? Pani sprawdziła i sama stwierdziała ze to jest rodzaj oszustwa i oplata jest za smsy ktore przychodza i ze może przyjąć reklamację . Dosłownie za chwilę był SMS ze reklamacja uwzględniona na prawdę nie było problemu ale dobrze ze zadzwoniłam po raz drugi i dopytywalam o szczegóły. Pozdrawiam

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Potwierdzam, bo byłam w takiej samej sytuacji. Zadzwoniłam na infolinię, konsultantka zgłosiła moją reklamację i przesunęła termin płatności, abym mogła zaczekać na wyniki. Już na drugi dzień otrzymałam informację, że pieniądze zostaną mi odliczone z faktur, a reklamacja została w pełni rozpatrzona pozytywnie. Do samego gamemine nie zdążyłam nawet znaleźć adresu e-mail.

Orange dobrze posprzątało to zamieszanie, ale przykre jest to, że dopuszcza do naciągania swoich klientów.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 2

Firma Gamemine i Orange

u mnie to samo.. nic nie klikalem.. a na rachunku doliczaja 11.97 za gamemine. musze im wyslac reklamacje

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Wczoraj przypadkowo,  szukając czegoś w necie w telefonie , coś nacisnęłam (teraz przy RODO żeby gdzieś się dostać to droga przez mękę) po chwili dostałam SMSa od Orange z info o zamówieniu usługi GAMEMINE, wysokości opłaty i treści SMSa jaki należy wysłać celem anulowania  usługi. Natychmiast takowego SMSa o treści GAME STOP wysłałam. Nie dostałam żadnego potwierdzenia  anulowania usługi,  natomiast dzisiaj (dzień rozliczeniowy) otrzymałam info z ORANGE, że naliczyli opłatę za 7 dni. Jakim prawem skoro niby jeden dzień miał być bezpłatny,  a ja zrezygnowałam od razu czyli w dniu tego przypadkowego zamówienia?

Czy to nie jest waszym zdaniem oszustwo? Jutro ruszam z akcjąreklamacyjną i zastanawiam sie czy nie zgłosić tego w stosownych instytucjach, bo to chyba niezgodne z RODO,  a poza tym zwykłe oszustwo. skoro wysłałam SMSa z rezygnacją nie mieli prawa czegokolwiek naliczyć!!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Firma Gamemine i Orange

To zapoznaj się z dokumentami na stronie http://orange.pl/mojedane

W razie wątpliwości pisz do inspektorochronydanych@orange.com

Ale w ramach usługi tzw. direct bilingu wyrażasz zgodę na przekazanie swojego numeru.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Firma Gamemine i Orange

JakK się tego pozbyć? Jak to zablokowac ? I czy zwrócą mi kase

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Firma Gamemine i Orange

Załóż sobie blokadę na usługi elektroniczne przez mój Orange lub BOK http://orange.pl/kontakt

Reklamację możesz złożyć w Gamemine lub co widać wcześniej można i w Orange.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Witam. Ja też miałam ten problem tylko zabrali mi 2 razy po 12 zl. Zadzwonilam na ich numer ktory podali w sms i poprosilam o zablokowanie tego bo ja nic nie aktywowalam. Jak rowniez Napisałam do nich e-maila  ze nic nie aktywowalam żadnej subskrypcji nie wchodzilam na żadne strony i ze żądam zwrotu pieniędzy na konto!Po 2 dniach nękania emailami zwrócili pieniądze na konto. Od 2 dni spokój . 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Ja również otrzymałam ten link informujący o doliczeniu do rachunku 11,97. Syn miał znacznie wyższą kwotę . Wyłączyłam usługi elektroniczne ale wcześniej niczego nie aktywowałam. Orange twierdzi, że nie odpowiadają za to. To się kwalifikuje do sądu!