Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Takiej migracji do nju na dziś nie ma, chyba że przez inną sieć.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Wogole jest problem.Dzisiaj caly dzien i zaliczone siedem chatow z orange.

Potem telefon na infolinie i precyzyjna informacja,ze mozna to rozpakietowac w ten sposob,ze skladam oswiadczenie o rezygnacji tylko z internetu lte,a numer komorkowy zachowuje,poniewaz mam zamiar przeniesc go do innego operatora.

Wizyta w salonie.Informacja,ze nie mozna tak.Albo rezygnacja na calosc albo przedluzenie umowy.

Ponowny telefon na *100 i slysze,ze mozna.Dalem gosciowi z salonu sluchawke i pogadali chwile.

Zmiana wersji-mozna ale nr kom na prepaid.

Zgodzilem sie ale system nie puszcza,jak to okreslono.

Skonczylo sie odreczna dyspozycja rezygnacji z love 4g w zakresie internetu z poleceniem przeniesienia telefonu na prepaid.

Zobaczymy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Migracja na prepaid Orange nie sprawi, że szybko zmigrujesz go do nju.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

A to dlaczego?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Radzę poczytać perypetie ludzi na forach. Często migracja przez sms na nju na kartę nie zawsze działa.
Na migrację do nju buzz też trzeba odczekać kilka dni.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Ale to nie jest problem.

Chce tylko uwolnic sie od love.

Najwyzej przeniose nr prepaid do innego operatora a od niego do nju.

Zajmie to maks tydzien:)


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Udała się komuś taka sztuka?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Spełnianie jeszcze raz tutaj zarejestrowałem się. Moją reklamacje rozpatrzyli pozytywnie po 6 dniach (ale to i tak szybko, bo Orange ma 30 dni na to). Miało to być z automatu, ale to inna sprawa. A co u każdego swoja wersja (salonach, na czacie, czy tutaj) to już norma dla pakietu Orange Love. Także jeżeli masz tylko indywidualne usługi mobilne (bez stacjonarnych), to wydaje się najłatwiej na koniec umowy czy okresu wypowiedzenia wszystkie nr przenieść do konkurencji na prepaid ( włącznie z internetem mobilnym). Najwyżej nie będziesz aktywować nr z internetu mobilnego już w konkurencji i unikniesz sytuacji co miałem. Bo to co napisano w umowie, jeżeli wyspowiadasz coś z zestawu Orange Love, to wszystko inne jest wyłączone z automatu, chyba jest sprzecznie z rzeczywistością. Powodzenia.     


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Dam znac,jak zakonczy sie moja sprawa.

LTE nie chce ruszac tylko rozwiazac z koncem umowy.

Co do komorkowego plan jest taki,aby za wszelka cene przeniesc go do nju.Albo bezposrednio albo poprzez trzeciego operatora.

Konczy mi sie inna umowa tel w orange z dniem 05.09 wiec ta powedruje do nju jako glowny numer,a niedobitek z love ma powedrowac jako dodatkowy za 9zl😀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 53
  • 71
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Jak to więc finalnie jest? Mam Orange Love - telefon komórkowy + internet LTE.

Całość kończy się 10 października. Pani w salonie poinformowała mnie z uśmiechem, że "najlepiej to przenieść numer do konkurencji i wtedy wrócić do Orange"... z takim podejściem to ja już wolę nie wracać.

 

Jest tu ktoś kompetentny z Obsługi Klienta i może odpowiedzieć czy mogę przenieść sam numer komórkowy i co wtedy dzieje się z numerem "internetowym"?

Przypuśćmy, że teraz przenoszę numer do operatora X z dniem 11.10.2019 (dzień po zakończeniu umowy), a numer z usługą Internet LTE zostawiam w Orange. Ją wtedy mogę wyłączyć dopiero po następnym miesiącu czy mogę ją wyłączyć natychmiast? Czy lepiej przenieść oba numery jednocześnie?