Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status dostawy

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 15
  • 0

Status dostawy

Witam mam pytanie co oznacza: 

Status dostawy

Logistyka wystartowana

 

Piszę mi już tak 3 dzień. 

 

 

 

_______________

*Temat przeniesiony z działu "Telefony i tablety" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Status dostawy

@Marianna27212 poczekaj jeszcze z dzien lub dwa i wtedy ewentualnie skontaktuj sie z BOK, ale na 90% przesylka jest przygotowywana

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Status dostawy

@Marianna27212 z takim określeniem jeszcze się nie spotkałem. Najczęściej podawany był status w realizacji, do wysyłki, wysłane itp.

Może zamówienie jest jakiegoś urządzenia w przedsprzedaży lub oczekiwanie na uzupełnienie stanów magazynowych.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Status dostawy

@Marianna27212 Może to jakaś nowa moda? Ja bym skontaktował się na czacie i zapytał cóż znaczy ten status realizacji zamówienia http://www.orange.pl/view/kontakt

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 15
  • 0

Status dostawy

No własnie ja też nigdy się z takim czymś nie spotkałam. Miała już 3 telefony w orange i za każdym razem wyglądało to inaczej. Dlatego mnie zaciekawiło co to może oznaczać, bo w internecie szukałam to na ten temat nic nie mogłam odnalezc 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Status dostawy

@Marianna27212 no wlasnie nic nie ma na ten temat. Ja bym obstawial ze wystartowal proces logistyki Twojego zamowienia, czyli jest przygowywane i wysylane. Pewno nedlugo do Ciebie dotrze😁

Anonim

Nie dotyczy

Status dostawy

@Marianna27212  status pewnie oznacza, że zamówienie w trakcie realizacji, towar przygotowywany, lub oczekiwanie na niego. Na Allegro taki status to utworzenie numeru przesyłki, co nie jest równoznaczne z daniem jej kurierowi 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 15
  • 0

Status dostawy

Czyli mówicie że nie mam się czego obawiać na ten moment i po prostu oczekiwać sms'a od kuriera tak? 

Anonim

Nie dotyczy

Status dostawy

@Marianna27212  pozostaje cierpliwie oczekiwać na sms od kuriera 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Status dostawy

@Marianna27212 poczekaj jeszcze z dzien lub dwa i wtedy ewentualnie skontaktuj sie z BOK, ale na 90% przesylka jest przygotowywana


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 15
  • 0

Status dostawy

Dziękuje wam za pomoc